reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Mój okres też 31.01 ale beta w sobotę wynosiła tylko 170 :( jestem po jednym poronieniu, teraz niecierpliwie czekam na wyniki z dzisiaj
Moj okres ostatni 10 luty i beta z soboty 139, ale wiesz przecież, ze wyatarczy zeby pozniej sie zaimplantowalo albo coś, badz dobrej mysli, masz jakies podtrzymywacze? Luteina/lutinis itp? Trzymam kciuki i powodzenia [emoji3590] daj znac koniecznie
 
reklama
Z tym piciem to racja wczoraj 2 butelki wody wypilam. W pierwszej ciąży to się śmiałam, że wiecznie na kacu jestem [emoji16]
A wczorajsze mdłości po pizzy przeszly[emoji39]
 
Moj okres ostatni 10 luty i beta z soboty 139, ale wiesz przecież, ze wyatarczy zeby pozniej sie zaimplantowalo albo coś, badz dobrej mysli, masz jakies podtrzymywacze? Luteina/lutinis itp? Trzymam kciuki i powodzenia [emoji3590] daj znac koniecznie


Nie mam. Lekarz kazał mi z dzisiejszym wynikami zadzwonić i wtedy zdecyduje czy daje coś na podtrzymanie. Progesteron wyszedł 22 więc chyba nienajgorzej może nie w tym problem.. Poprzednim razem była biochemiczna, przy becie 400 już dostałam krwawienia.
 
Zawiozłam core do żłobka, wróciłam do domu, ogarniam się i do endokrynokoga! Ciekawe jaka dawke euthyroxu mi przepisze.
A pozniej do pracy :)
Zaczynam mieć objawy - nie mogę dopuścić do głodu bo mnie ssie. No i pić duuuuzo pic.
Najlepiej miej zawsze przy sobie jakas przekaske by w razie wu zabic glod;)
 
Mi zaczyna byc troche nie dobrze, ale chyba tragedii nie ma, jestem rozkojarzona ale w miare wyspana [emoji14] jutro do lekarza :)

A jak u Ciebie? :)
W nocy troszkę brzuch mi dokuczal. Dziś jest ten dzień, kiedy piersi bolą ale są do wytrzymania. Jak jestem bez jedzenia to jest mi niedobrze. A dzisiaj dzień zaczęłam lekka biegunka...
 
reklama
Do góry