reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Czesc wszystkim w ten sloneczny dzien! Dzisiaj duzo z nas ma wizyty... Oby byly tak piekne jak pogoda na Slasku! A tak naprawde to.. Swiruje od rana, bo piersi sie nasilily, zle mi i pojawil sie bol podbrzusza i dzis wizyta i nie umiem nic jesc z nerwow a jeszcze do pracy musze isc.. Wizyta o 19.15 takze jak wytrzymam fo tej godziny to bedzie nastepny cud! [emoji173]
Będzie dotrze spokojnie :) wszystko do tej pory u Ciebie było w porządku to wizyta to potwierdzi, czekamy na relacje :D
 
Dziewczyny a takie pytanie z innej beczki.
Idziemy na koniec kwietnia na wesele i zastanawiam się czy znacie jakieś dobre samoopalacze z dobrym składem w miarę możliwości? Oczywiście solarium odpada kategorycznie a jestem biała jak ściana.. Tylko boje się że te chemiczne samoopalacze mogą jakoś szkodzić malenstwu:(
 
Dziewczyny a takie pytanie z innej beczki.
Idziemy na koniec kwietnia na wesele i zastanawiam się czy znacie jakieś dobre samoopalacze z dobrym składem w miarę możliwości? Oczywiście solarium odpada kategorycznie a jestem biała jak ściana.. Tylko boje się że te chemiczne samoopalacze mogą jakoś szkodzić malenstwu:(

Dużo kobiet w ciąży reklamuje opalanie natryskowe jako właśnie bezpieczne, m. In Opalizu Link do: Opalizu | Opalanie natryskowe Warszawa sprawdź może są gdzieś niedaleko Ciebie :)
 
Wlosy farbujecie? Jestem fryzjerka z zawodu ale rozne sa opinie. Ja farbuje tymi bez amoniaku fryzjerskimi z hurtownii sobir zamawiam, bo po wypadku rowerowym juz nie moge pracowac w zawodzie..mialam szyty nadgarstek i mam zespol ciesni nadgarstka..
 
Wlosy farbujecie? Jestem fryzjerka z zawodu ale rozne sa opinie. Ja farbuje tymi bez amoniaku fryzjerskimi z hurtownii sobir zamawiam, bo po wypadku rowerowym juz nie moge pracowac w zawodzie..mialam szyty nadgarstek i mam zespol ciesni nadgarstka..
O tym nie farbowaniu włosów to już chyba dawno obalony mit :) ja też farbuję tymi bez amoniaku, swoją drogą mam już odrost więc czas kupić farbę ☺️
 
Wlosy farbujecie? Jestem fryzjerka z zawodu ale rozne sa opinie. Ja farbuje tymi bez amoniaku fryzjerskimi z hurtownii sobir zamawiam, bo po wypadku rowerowym juz nie moge pracowac w zawodzie..mialam szyty nadgarstek i mam zespol ciesni nadgarstka..
ja się zafarbowałam, bo nie wiedziałam że w ciąży jestem, a że niby nie można? hmmm
 
No wiesz jak sa bardziej takie chemiczne wtedy one smierdza to moze Ci sie zle oddychac i nawet mozesz miex reakcje ze zemdlejesz. Ale to rzadko kto ma ale sie zdarza.
 
reklama
Do góry