reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja też jestem fryzjerka z zawodu przez całą ciążę pracowałam i moja lekarka mówiła że nie ma żadnych dowodów że szkodzi to w jakkolwiek sposób więc ja i wdycham i sama mam odrosty zrobione.
Z zusem ja mam takie doświadczenie że pracuję u siebie i jak poszłam na końcówce ciąży na l4 to mnie wezwali do siebie,głupie pytanie Pani niemiłej doktor dlaczego poszłam na l4 ,wygarnełam jej wszystko że praca stojącą, ręce do góry i że w ogóle co to za pytanie to nawet dokumentów odemnie nie wzięła bo tak jej głupio było.
A z kolei moją koleżankę sprawdzali w pracy czy przypadkiem nie pracuję ,zazwyczaj te zwolnienia są że możecie chodzić więc bez obaw ,mogą sprawdzić tylko czy nie pracujecie na l4 i czy macie brzuszek;)
 
Wróciłam z gratisowej wizyty u lekarza. Pół rodziny postawione na nogi, bo w toalecie 3cm skrzep i brązowo na papierze od krwi. Miałam totalna panikę, bo już myślałam że straciłam dzieciątko ale na szczęście mój lekarz dzisiaj przyjmował u mnie i wcisnął między pacjentki. 6mm krwiak i zagrożenie rozdzielania czy tam odklejania kosmówki. Mam się oszczędzać i łykać duphaston 3 razy dziennie. Uwierzcie, jak usłyszałam serduszko to się poryczalam w gabinecie bo już się bałam że po wszystkim. Dzidzia rośnie, wg usg 7+3, om 8+0. Boże, jestem przeszczęśliwa że to *tylko* krwiak...
Domyślam się jaki musiałaś mieć stres. Dobrze, że z maluszkiem wszystko w porządku :)
 
Dziewczyny jak się czujecie bo ja kiesko ból podbrzusze i odbija mi się niczym nie wiem dziwnie i non stop siku [emoji846]
 
reklama
Mnie dziś po raz pierwszy w nocy nie bolał brzuch i od rana mam jakiś mniejszy, mam nadzieję, że macica się nie obkurcza :)
 
Do góry