reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Hej. Zastanawia mnie kwestia kontroli ZUS na L4.
Jeszcze pracuje, Ale też pewnie niedługo, A potem wysiedziec w domu ciężko będzie... Chociaż spotkanie u rodziny, że znajomymi, oczywiście do sklepu.
A kontrole podobno się mocno nasilily...
Ja kiedyś w Dzień dobry TVN oglądałam wywiad z kimś z zusu i się wypowiadał że oni kontrolują tylko te kobiety w ciąży, które kombinują tzn. Zawarta umowa już w trakcie ciąży albo nagle wysokie składki. Tak to oni starają się zapewnić spokój kobietom [emoji16] ja tam normalnie wychodzę nie mam leżącego l4 więc nie przesadzajmy. Jak coś to powiem, że się źle czułam i musiałam się przewietrzyc bo w domu duszno hehe
 
reklama
Uff ,doczytałam was do końca, widzę że dużo nas tu po przejściach. Staram się być teraz spokojna i myśleć pozytywnie ale jak pewnie same wiecie czasem włącza mi się świrowanie.Moja gin nawet nic mi nie przepisała dodatkowo do zażywania tylko kwas foliowy i powiedziała żeby się wstrzymać z witaminami .
Też mam hasimoto ,właśnie dzisiaj idę do endo ale po wynikach już wiem że tsh bardzo mi spadło bo mięs temu miałam 2,44 a teraz 1,6 to dobrze
 
Jak macie odpowiednie kody na zwolnieniu (pacjent może chodzić i ciąża) to nie musicie siedzieć w chacie.
 
Uff ,doczytałam was do końca, widzę że dużo nas tu po przejściach. Staram się być teraz spokojna i myśleć pozytywnie ale jak pewnie same wiecie czasem włącza mi się świrowanie.Moja gin nawet nic mi nie przepisała dodatkowo do zażywania tylko kwas foliowy i powiedziała żeby się wstrzymać z witaminami .
Też mam hasimoto ,właśnie dzisiaj idę do endo ale po wynikach już wiem że tsh bardzo mi spadło bo mięs temu miałam 2,44 a teraz 1,6 to dobrze

Ja też jestem po jednej stracie (ciąża biochemiczna) i również nie dostałam nic na podtrzymanie. Podobno po takiej ciąży nie każdy lekarz zapisuje leki. Trzeba być dobrej myśli
 
Hej dziewczyny, ja dziś mam słabszy dzień. Przez pełnie pół nocy się budziłam i jestem padnięta na dodatek brzuch od rana ciągnie i mdli mnie na każdy zapach
 
Czesc wszystkim w ten sloneczny dzien! Dzisiaj duzo z nas ma wizyty... Oby byly tak piekne jak pogoda na Slasku! A tak naprawde to.. Swiruje od rana, bo piersi sie nasilily, zle mi i pojawil sie bol podbrzusza i dzis wizyta i nie umiem nic jesc z nerwow a jeszcze do pracy musze isc.. Wizyta o 19.15 takze jak wytrzymam fo tej godziny to bedzie nastepny cud! ❤
 
Czesc wszystkim w ten sloneczny dzien! Dzisiaj duzo z nas ma wizyty... Oby byly tak piekne jak pogoda na Slasku! A tak naprawde to.. Swiruje od rana, bo piersi sie nasilily, zle mi i pojawil sie bol podbrzusza i dzis wizyta i nie umiem nic jesc z nerwow a jeszcze do pracy musze isc.. Wizyta o 19.15 takze jak wytrzymam fo tej godziny to bedzie nastepny cud! [emoji173]
Ja też przed każdą wizyta mam ochotę przyspieszyć czas, ale będzie dobrze [emoji110]
 
reklama
Czesc wszystkim w ten sloneczny dzien! Dzisiaj duzo z nas ma wizyty... Oby byly tak piekne jak pogoda na Slasku! A tak naprawde to.. Swiruje od rana, bo piersi sie nasilily, zle mi i pojawil sie bol podbrzusza i dzis wizyta i nie umiem nic jesc z nerwow a jeszcze do pracy musze isc.. Wizyta o 19.15 takze jak wytrzymam fo tej godziny to bedzie nastepny cud! ❤

Trzymam kciuki! Miałaś ostatnio wysoką betę więc pewnie będzie serduszko piękne :)
 
Do góry