reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

@nadzieja87 Z tym to nie ma u Nas problemu ale jej jeczenie i wymuszanie wszystkiego mnie wykończy...
A ile warzy i mierzy ? Moja tez chuda A je tyle, ze nie wiem gdzie ona to mieści A waży pewnie niewiele ponad 11 kg
O to ja czekam na magiczne 10 kg[emoji16] Dokładnie nie wiem ile na dzień dzisiejszy bo ostatnio jak byliśmy u lekarza to dostał takiego szału że nic nie mogliśmy zrobić. W grudniu ważył 9100, myślę że teraz gdzieś 9500 bo w końcu go odczuwam na rękach hehe. Ubranka nosi na 92 niby ale dostać coś na niego w wersji slim graniczy z cudem. A jeczyc też jeczy i wymusza. A jak coś nie po jego myśli to kładzie się książę na podłogę i płacze [emoji2957]
 
reklama
Melduję się po badaniu. Pęcherzyk z czwartku od 4.5mm urósł do 11mm. Lekarz nadal nie wyłapał echa płodu ale twierdzi, że to poprostu za wcześnie i mam się nie martwić. Ocenił na 5/6 tydz. Kolejna wizyta 2 kwietnia :) to będą stresujące 2 tygodnie!
 
Melduję się po badaniu. Pęcherzyk z czwartku od 4.5mm urósł do 11mm. Lekarz nadal nie wyłapał echa płodu ale twierdzi, że to poprostu za wcześnie i mam się nie martwić. Ocenił na 5/6 tydz. Kolejna wizyta 2 kwietnia :) to będą stresujące 2 tygodnie!
To za 2 tyg już serducho będzie na bank[emoji3526]
 
Jesteśmy już po :) serduszko biło pięknie [emoji3590] usg trochę zamazane ale na usg było pięknie widac jak serduszko bije :) termin na 6 listopada :) przeszczesliwa jestem i w końcu spokojna :)
Powiedzcie mi te 7.0cm/2.6 to co to za wymiary? Pecherzyk i zarodek? Bo nie dopytalam lekarza z tego wszystkiego :)
Dziękuję za trzymanie kciukow :*
IMG_20190319_111001.jpeg
 
Melduję się po badaniu. Pęcherzyk z czwartku od 4.5mm urósł do 11mm. Lekarz nadal nie wyłapał echa płodu ale twierdzi, że to poprostu za wcześnie i mam się nie martwić. Ocenił na 5/6 tydz. Kolejna wizyta 2 kwietnia :) to będą stresujące 2 tygodnie!
No to znów mam koleżankę do czekania na kolejną wizytę, też mam 2 kwietnia :) już na pewno posłuchasz albo zobaczysz wtedy serduszko [emoji6][emoji110]
 
Oooo same dobre wieści i udane wizyty! Gratulacje!

Ja mam jutro wizytę o 15:20, pierwsze usg, 5 tc . Oby był zarode ehhh stresuje się!
Mąż się nie może doczekać a ja nie mam ochoty iść bo boje się, ze okaże się ze coś jest nie tak :/

Objawów oprócz zwiększonego apetytu nie mam.
 
Jesteśmy już po :) serduszko biło pięknie [emoji3590] usg trochę zamazane ale na usg było pięknie widac jak serduszko bije :) termin na 6 listopada :) przeszczesliwa jestem i w końcu spokojna :)
Powiedzcie mi te 7.0cm/2.6 to co to za wymiary? Pecherzyk i zarodek? Bo nie dopytalam lekarza z tego wszystkiego :)
Dziękuję za trzymanie kciukow :* Zobacz załącznik 953007
Rewelacja. Gratulacje serduszka [emoji7]
 
Jesteśmy już po :) serduszko biło pięknie [emoji3590] usg trochę zamazane ale na usg było pięknie widac jak serduszko bije :) termin na 6 listopada :) przeszczesliwa jestem i w końcu spokojna :)
Powiedzcie mi te 7.0cm/2.6 to co to za wymiary? Pecherzyk i zarodek? Bo nie dopytalam lekarza z tego wszystkiego :)
Dziękuję za trzymanie kciukow :* Zobacz załącznik 953007

Super!!! Który tydzień?
 
reklama
Melduję się po badaniu. Pęcherzyk z czwartku od 4.5mm urósł do 11mm. Lekarz nadal nie wyłapał echa płodu ale twierdzi, że to poprostu za wcześnie i mam się nie martwić. Ocenił na 5/6 tydz. Kolejna wizyta 2 kwietnia :) to będą stresujące 2 tygodnie!
Pieknie :) ja dzis bylam na wizycie w 5t2d i i tez mam pecherzyk 11mm i 2 mm zarodek :D ide za tydzien na serduszko [emoji169]
Jesteśmy już po :) serduszko biło pięknie [emoji3590] usg trochę zamazane ale na usg było pięknie widac jak serduszko bije :) termin na 6 listopada :) przeszczesliwa jestem i w końcu spokojna :)
Powiedzcie mi te 7.0cm/2.6 to co to za wymiary? Pecherzyk i zarodek? Bo nie dopytalam lekarza z tego wszystkiego :)
Dziękuję za trzymanie kciukow :* Zobacz załącznik 953007
Super[emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Do góry