reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2019

Cześć kochane , jak się czujecie u mnie bez zmian ani po za balacymi cycochami nic mnie nie boli ani nie mdli i kurcze sama już nie wiem czy to dobrze czy źle , wizytę mam dopiero 10.04 i jeszcze USG nie miałam , powiem wam że twardzielka być miałam ale teraz to myśleć zaczynam [emoji58]
Ja na tą chwilę w sumie zero objawów, poza nieszczęsnym sikaniem [emoji2957] a usg dopiero 29.03 więc też jeszcze trochę poczekam
 
reklama
Cześć kochane , jak się czujecie u mnie bez zmian ani po za balacymi cycochami nic mnie nie boli ani nie mdli i kurcze sama już nie wiem czy to dobrze czy źle , wizytę mam dopiero 10.04 i jeszcze USG nie miałam , powiem wam że twardzielka być miałam ale teraz to myśleć zaczynam [emoji58]
Ja się dziś rano rozryczalam jak odwolalam córkę do żłobka bo całe rano mi dawała do wiwatu...A zeby na nią nie krzyknąć to w sobie to tlumilam i po odstawieniu jej do żłobka rozryczalam się mężowi w słuchawkę.
Poza tym nic mi nie dolega. Nawet spanie przeszło. Tylko muszę jesc co 3 godziny bo lapie mnie taki ssacy bol żołądka.
 
No z jedzeniem to też mam Meksyk od dwóch tygodni przytyłam 3 kg i śmieje się do M że jak tak dalej będzie to 300 będę ważyć [emoji1787][emoji23]
Ja się dziś rano rozryczalam jak odwolalam córkę do żłobka bo całe rano mi dawała do wiwatu...A zeby na nią nie krzyknąć to w sobie to tlumilam i po odstawieniu jej do żłobka rozryczalam się mężowi w słuchawkę.
Poza tym nic mi nie dolega. Nawet spanie przeszło. Tylko muszę jesc co 3 godziny bo lapie mnie taki ssacy bol żołądka.
 
Ja nie moge na mięso patrzec ani dotykać. W pierwszej ciąży jakiś specjalnych objawów nie miałam i tutaj też nie. Jedynie brzuch mnie pobolewa jak na okres
 
U mnie piersi bolą przy dotyku, ale delikatnie, ale mam wstręt do jedzenia i mdłości prawie cały dzień. Do tego po 13 w pracy już ledwo siedzę, bo robi mi się słabo.

A poza tym, to ciąża rzutuje mi na mózg, bo jestem w ogóle nie sentymentalna i raczej twarda babka, a rozczulają mnie wasze zdjęcia USG [emoji7]
 
Ja się dziś rano rozryczalam jak odwolalam córkę do żłobka bo całe rano mi dawała do wiwatu...A zeby na nią nie krzyknąć to w sobie to tlumilam i po odstawieniu jej do żłobka rozryczalam się mężowi w słuchawkę.
Poza tym nic mi nie dolega. Nawet spanie przeszło. Tylko muszę jesc co 3 godziny bo lapie mnie taki ssacy bol żołądka.
Pociesze Cie, że moje dziecko też mi daje codziennie do wiwatu. Właśnie mu teraz wciskam po kawałku suchego chleba bo nic nie chce jeść. I gdyby nie to że jest strasznie chudy to chyba miała bym to gdzieś bo już mam dojść[emoji43]
 
reklama
@nadzieja87 Z tym to nie ma u Nas problemu ale jej jeczenie i wymuszanie wszystkiego mnie wykończy...
A ile warzy i mierzy ? Moja tez chuda A je tyle, ze nie wiem gdzie ona to mieści A waży pewnie niewiele ponad 11 kg
 
Do góry