reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Hej! Mam termin co prawda 18.10. Ale Was poczytuje [emoji4].
@madziolina_p leć po ten test bo czekam na wynik jak na kolejny odcinek NA WSPOLNEJ! :)
Powodzenia Kochane!!!
 
Hej! Mam termin co prawda 18.10. Ale Was poczytuje [emoji4].
@madziolina_p leć po ten test bo czekam na wynik jak na kolejny odcinek NA WSPOLNEJ! :)
Powodzenia Kochane!!!
hehe, no ja mam trochę plamien ale kilka kropel i to ciemnych, jak się podcieram to też trochę widać, ale są od wczoraj A zawsze przed okresem to pół dnia i był. Mam 3 dnispoznienia, jak do 16 nie dostanę to wiąże do rosmana.
 
reklama
W ogóle dziewczyny, co ja wczoraj odj.. numer wykręciłam... :/ Poszłam do szefa pogadać, mam taką pracę, że lepiej dać znać wcześniej żeby zastępstwo ogarnęli niż później, więc chciałam zakomunikować, że to listopada jestem tylko. No i wtedy coś we mnie pękło i się poryczałam! Przed szefem! JPRDL! Że miałam jechać do Ischgl, że nie mam gdzie mieszkać póki nie wybuduję domu, że nie chcę siedzieć w domu, że wolę pracować.. Jak taka absolutnie niezrównoważona osoba! PRZED SZEFEM, K...A! Nie macie pojęcia, jak mi teraz głupio... Wiecie, jak taki dzieciak "A mama mi nie chce kupić lodaaaaa a ja chcę lodaaa". Chcę się zapaść pod ziemię!
A potem wróciłam do domu i ryczałam mężowi, że się poryczałam przed szefem :D Ja się nie nadaję do ciąży chyba :p
Hahaha zaczyna się:) czeka nas wesołe 9 msc p9dczas, których bedziemy ryczec, śmiać się, wkur*&*c, skakać sobie do gardeł.
Przestan szef zrozumie :) ma dzieci ? Tymbardziej ;)
 
Do góry