reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

W ogóle dziewczyny, co ja wczoraj odj.. numer wykręciłam... :/ Poszłam do szefa pogadać, mam taką pracę, że lepiej dać znać wcześniej żeby zastępstwo ogarnęli niż później, więc chciałam zakomunikować, że to listopada jestem tylko. No i wtedy coś we mnie pękło i się poryczałam! Przed szefem! JPRDL! Że miałam jechać do Ischgl, że nie mam gdzie mieszkać póki nie wybuduję domu, że nie chcę siedzieć w domu, że wolę pracować.. Jak taka absolutnie niezrównoważona osoba! PRZED SZEFEM, K...A! Nie macie pojęcia, jak mi teraz głupio... Wiecie, jak taki dzieciak "A mama mi nie chce kupić lodaaaaa a ja chcę lodaaa". Chcę się zapaść pod ziemię!
A potem wróciłam do domu i ryczałam mężowi, że się poryczałam przed szefem :D Ja się nie nadaję do ciąży chyba :p
 
reklama
W ogóle dziewczyny, co ja wczoraj odj.. numer wykręciłam... :/ Poszłam do szefa pogadać, mam taką pracę, że lepiej dać znać wcześniej żeby zastępstwo ogarnęli niż później, więc chciałam zakomunikować, że to listopada jestem tylko. No i wtedy coś we mnie pękło i się poryczałam! Przed szefem! JPRDL! Że miałam jechać do Ischgl, że nie mam gdzie mieszkać póki nie wybuduję domu, że nie chcę siedzieć w domu, że wolę pracować.. Jak taka absolutnie niezrównoważona osoba! PRZED SZEFEM, K...A! Nie macie pojęcia, jak mi teraz głupio... Wiecie, jak taki dzieciak "A mama mi nie chce kupić lodaaaaa a ja chcę lodaaa". Chcę się zapaść pod ziemię!
A potem wróciłam do domu i ryczałam mężowi, że się poryczałam przed szefem :D Ja się nie nadaję do ciąży chyba :p

Oj zaczęło się hormony :p
 
Poprzednią ciążę poronilam. Beta z 33 nie urosła prawie wcale. Teraz jest inaczej beta dzień przed usg wyniosła 720, więc mam nadzieję że będzie wszystko dobrze tym razem
Gratulacje [emoji5] widze ze nie tylko ja po przejsciach :) uznajmy to za dobry znak i dotrwajmy do listopada [emoji5]
 
reklama
Do góry