reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

urodziłam o 4.55 ..jAklrzyjecjalam mialam 3cm a za h już 7 cm ..tym razem parlam 20 min LOL .. miałam epidural w razie konieczności CC ...ale wszystko szybko poszło...chciałam nacięcie

młody zdrów jak ryba ...właśnie się stołuje i stołuje zachlanny.. jeszcze nie zdążyłam go ubrać

3380 i 54cm długi

ljupi że mam to za sobą !!!! trzymam kciuki za Was dziewczyny!!!
GRATULACJE Kochana!!!! Ciesze sie razem z Toba, ze juz masz to za soba. Za kazdym razem jak czytam, ze ktoras juz urodzila to az mi lezki ciekna ze wzruszenia. Zycze duzo zdrowka dla was ;););)
 
reklama
urodziłam o 4.55 ..jAklrzyjecjalam mialam 3cm a za h już 7 cm ..tym razem parlam 20 min LOL .. miałam epidural w razie konieczności CC ...ale wszystko szybko poszło...chciałam nacięcie

młody zdrów jak ryba ...właśnie się stołuje i stołuje zachlanny.. jeszcze nie zdążyłam go ubrać

3380 i 54cm długi

ljupi że mam to za sobą !!!! trzymam kciuki za Was dziewczyny!!!
Świetne wieści! Gratulacje!!!! [emoji4] [emoji4] [emoji4]
 
urodziłam o 4.55 ..jAklrzyjecjalam mialam 3cm a za h już 7 cm ..tym razem parlam 20 min LOL .. miałam epidural w razie konieczności CC ...ale wszystko szybko poszło...chciałam nacięcie

młody zdrów jak ryba ...właśnie się stołuje i stołuje zachlanny.. jeszcze nie zdążyłam go ubrać

3380 i 54cm długi

ljupi że mam to za sobą !!!! trzymam kciuki za Was dziewczyny!!!
Gratulacje od lipcowek[emoji1]
 
No mnie wczoraj bolało jak na okres, myślałam, że to już, rano wstałam i nic. Chodzę wściekła, bo kolejna noc nieprzespana przez męża, głowa mi pęka z niewyspania. Ma dziś po południu przyjechać kuzynka z mężem i córką (chciałabym by została chrzestną drugiej córki), tak się cieszyłam, a teraz jestem tak nie w sosie, boli mnie głowa i znów piecze brzuch, wszystko denerwuje, że już się zastanawiam czy odwołać tą wizytę. Nie wiem dlaczego suwaczek na komórce pokazuje mi 36 tydzień i 6 dni, a tu normalnie 37.
 
urodziłam o 4.55 ..jAklrzyjecjalam mialam 3cm a za h już 7 cm ..tym razem parlam 20 min LOL .. miałam epidural w razie konieczności CC ...ale wszystko szybko poszło...chciałam nacięcie

młody zdrów jak ryba ...właśnie się stołuje i stołuje zachlanny.. jeszcze nie zdążyłam go ubrać

3380 i 54cm długi

ljupi że mam to za sobą !!!! trzymam kciuki za Was dziewczyny!!!

Gratuluje kochana [emoji5] to razem miałyśmy skurcze [emoji85][emoji123][emoji23]
 
@ONAONAONA co to za akcja! Kładę się spokój, wstaje- dziecko ..:) GRATULUJĘ!
@springflower Jak się chce karmić, to wszystko jest możliwe. Już opisywałam swoje doświadczenia w tym temacie. Tez miałam wcześniaka- najpierw butelka, potem przez nakładkę, później pierś i tak do 20 miesiąca.
 
reklama
Do góry