reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny gratulacje za pomyślne badania.
Nadrabiam Wasze posty ;)
Nie mam czasu mam urwanie głowy w pracy będzie więcej czasu jak strzelę l4 ale jeszcze nie mam zamiaru.
Witam Wszystkie listopadowe Mamy:D
Co do płci nie mam przeczucia u mnie będzie wiadomo na połówkowym a do tego jeszcze hoho 11 lipiec.
Przepis na pizzę wypróbuję bo łatwy a ja z drożdżowymi zawsze mam pod górkę.
Witam Weronikakrz! A czy ktoras z Was bedzie miec robione badanie prenatalne inwazyjne ze wzgl.na wiek? Mam 35 lat i jest zalecane....
Ja mam 37 i musisz się zgodzić ale jak badania plus krew są ok to po co dalej drążyć nie ma co się zamartwiać na zapas.
 
reklama
Już kochamy to co mamy [emoji7] Al takie mam takie pytanie czy lekarz na początku ciąży tj 1 trymestr ocenia na podstawie tylko wyrostka płciowego, czy widać też z zewnątrz?
 
Tak tez sądzi mój ginekolog. Dziś jest trochę lepiej. Staram się trzymać prawidłowa postawę cały dzień, nie zakładam nogi na nogę, nie leżę powykrzywiana. Najgorzej jest jak właśnie się zasiedze w głupiej pozycji z książka albo z kompem. Jak już jestem rozpędzona i chodze to czuje tylko dyskomfort. Tak jakby staw biodrowy z tej jednej strony nie był do końca stabilny...

Współczuje, tak jej też pomagało rozruszanie i leżenie z nogami zgietymi w kolanach. Możesz jeszcze iść do ortopedy albo rehabilitanta, może on coś wyjaśni.
 
Kochane powieccie mi taka rzecz.
Chcialam sobie przefarbowac wlosy ale jestem w 12 tc i nie bardzo wiem jaka farba byla by dobra . Mowia ze najlepiej bez amoniaku. Doradzcie.
 
Kochane powieccie mi taka rzecz.
Chcialam sobie przefarbowac wlosy ale jestem w 12 tc i nie bardzo wiem jaka farba byla by dobra . Mowia ze najlepiej bez amoniaku. Doradzcie.

Najlepiej bez amoniaku, teraz jest w nich spory wybór. Mnie moje odrosty przestały wkurzać, wiec chyba całkiem odpuszczę farbę w ciazy. Jutro idę za to do mojej fryzjerki na podciecie[emoji1303]
 
Dziewczyny gratulacje za pomyślne badania.
Nadrabiam Wasze posty ;)
Nie mam czasu mam urwanie głowy w pracy będzie więcej czasu jak strzelę l4 ale jeszcze nie mam zamiaru.
Witam Wszystkie listopadowe Mamy:D
Co do płci nie mam przeczucia u mnie będzie wiadomo na połówkowym a do tego jeszcze hoho 11 lipiec.
Przepis na pizzę wypróbuję bo łatwy a ja z drożdżowymi zawsze mam pod górkę.

Ja mam 37 i musisz się zgodzić ale jak badania plus krew są ok to po co dalej drążyć nie ma co się zamartwiać na zapas.
Tak tylko ja nie mialam jeszcze wogole badan prenatalnych a na te w pierwszym trymestrze juz jest za pozno niestety...
 
reklama
U mnie jesli chodzi o płeć to syt wyglada tak ze maz chce chlopca a ja dziewczynkę wiec ktos napewno bedzie bardziej zadowolony;D dodam tylko ze po tych 2 miesiacach wymiotow mdlosci braku apetytu i ogolnrgo rozbicia watpie zebym sie zdecydowala kiedys na drugie a tu jeszcze nawet porodu nie przezylam chociaz wczesniej zawsze sobie mówiliśmy ze minimum dwojka... Podziwiam Was dziewczyny ze macie juz swoje pociechy i potraficie ogarnac dom dzieci. Ja ledwo sama z sobą sobie teraz radze a jakbym miala jeszcze jakiegos gagatka to niewiem co by bylo. Wczesniej moze z 5 dni bylam na l4 przez caly okres co pracowalam teraz juz 6 tydz na zwolnieniu. No ale Wszystko przezyje byleby tym razem wszystko sie udalo;) usg prenatalane ok teraz czekam jeszcze na wyniki z krwi... Jeszcze tydzien
 
Do góry