reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witam Kobitki. Ja też już czekam :) niby termin z o.m. 16 listopad, a z usg III trym na 1 listopada. Taka mała rozbieżność :) dzis zadzwonilam do szkoly rodzenia z zapytaniem kiedy powinno się przyjsc na ktg, bo moj lekarz nic nie mowił, niby wszystko jest ok, ale całą ciążę brzuch mi sie spina kilka razy w ciagu dnia. No i idę jutro poleżec i posłuchac serduszka :)
Karolyn gratulacje!!! :biggrin2:

cześć :) a jaki masz termin z pierwszych dwóch USG? Bo te póxniejsze to są już mniej prawdopodobne, bo dzieciaczki rosną we własnym tempie. U mnie na przykłąd im dalsze USG tym późniejszy termin :) ale trzymamy się tego, co wyszło za pierwszym czy drugim razem.
 
reklama
Hej kochane :* my już wróciliśmy ze szczepienia. Szaro, mgliście, chłodno - wrrr - marzy mi się ciacho i kawusia :)
Tak patrzę na swój suwaczek i nie mogę uwierzyć, że TO zaraz.

Karolyn1987 - jak tam u Was? Jak Maluszek? wszystko dobrze? oj, tak Wam zazdroszczę :) ucałuj małego od ciotek z forum :D
 
cześć :) a jaki masz termin z pierwszych dwóch USG? Bo te póxniejsze to są już mniej prawdopodobne, bo dzieciaczki rosną we własnym tempie. U mnie na przykłąd im dalsze USG tym późniejszy termin :) ale trzymamy się tego, co wyszło za pierwszym czy drugim razem.
To prawda, że pierwsze badania są bardziej miarodajne. Nie wiem czemu, ale w dwóch pierwszych ciążach na podstawie usg po 30tc lekarze "odmładzali" mi wiek ciążowy odejmując tydzień. To oczywiście nie bardzo mi się uśmiechało, bo jak już to wolałabym w drugą stronę :D a dzisiaj u mnie okrągła data 35t0d :)
 
Cześć wszystkim, co tam u was? Dzisiaj wstałam o 3.30 i czuje się jak zwłoki. Nie mogę oddychać, mam duszności i zastanawiam się czy dzwonić do lekarza. Za tydzień w piątek cc, nie mogę się doczekać końca ciąży. Z mojego optymizmu życiowego nie zostało chwilowo nic. Muszę się jakoś dowlec do miasta po grube rajstopy dla małej i kosmetyki, a Mąż chce jechać ze mną do Wrocławia po dywan. Chęci na jedno i drugie zerowe. :)
 
Magda8124 trzymaj się, zjedz czekoladę może chociaż trochę poprawi Twój humor:blink: też nie mogę się doczekać końca ciąży, Ty masz o tyle dobrze, że wiesz kiedy to nastąpi :rolleyes:

My w przyszłą sobotę się przeprowadzamy, w następny weekend chce ogarnąć nowe mieszkanie, po weekendzie pasowanie synka w przedszkolu i po pasowaniu niech się dzieje co chce:sorry2: obym tylko nie przenosiła bo to najgorszy scenariusz.. no i żeby nie było wywoływania bo dla mnie to był najprawdziwszy horror, za drugim razem samo się zaczęło i było zdecydowanie łatwiej!:blink:
 
Witam dziewczyny na listopad! Lepiej późno niż wcale, a że podczytuję Was od pewnego czasu, to wypadałoby sie przedstawić i dołączyć;) To moja 4 ciąża, w domu już trzy szkraby, termin na 24 listopada 34t2d. Leze juz od dłuższego czasu, szyjka skurcze i te sprawy... Ale teraz jestem juz po sterydach na płucka i wyciągam ile sie jeszcze da, z pewnością nie przenoszę ale do tego chociaż 37tc byloby suuuuper. Jestem z Krakowa. Takze witam sie i liczę na przyjecie;D
Hej witaj w wątku :)

U mnie dobrze. Jestem w 37 tc. We wtorek kolejna wizyta u ginekologa. Znów będę mieć ktg robione. Rzeczy do szpitala już przygotowane do spakowania :) Dzisiaj strasznie senna pogoda w Krakowie ;(

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej witaj w wątku :)

U mnie dobrze. Jestem w 37 tc. We wtorek kolejna wizyta u ginekologa. Znów będę mieć ktg robione. Rzeczy do szpitala już przygotowane do spakowania :) Dzisiaj strasznie senna pogoda w Krakowie ;(

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Karolyn : gratulacje :) Dużo zdrowia dla ciebie i maluszka :)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My w przyszłą sobotę się przeprowadzamy, w następny weekend chce ogarnąć nowe mieszkanie, po weekendzie pasowanie synka w przedszkolu i po pasowaniu niech się dzieje co chce:sorry2: obym tylko nie przenosiła bo to najgorszy scenariusz.. no i żeby nie było wywoływania bo dla mnie to był najprawdziwszy horror, za drugim razem samo się zaczęło i było zdecydowanie łatwiej!:blink:
Łooo żebyś po tych porządkach doczekała pasowania ;)
 
Ja dziś byłam na pierwszym ktg, mały się wiercił jak diabli, dwa skurcze przepowiadajace zapisały się. Myślałam że to mój szogun tyłek wypina a to właśnie skurcz. Dziś mam 36+1 a ostatnio tego malca co chwilę czuję, że się rusza albo kopie. Też tak macie, że im bliżej końca to krótsze przerwy między aktywnością dziecka?
 
reklama
Paulina25 ja dla odmiany bardzo rzadko czuje synka mimo, że łożysko jest z tyłu.. całą ciążę jest bardzo mało ruchliwy dlatego nie martwi mnie to specjalnie. Za to czkawek ma sporo po ok 7 dziennie:blink:
 
Do góry