reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Widzicie my tu o okropnym zachowaniu innych a ja dziś miałam taką sytuację: siedzimy sobie w przychodni i czekamy na wizytę u gina. Same dziewczyny w ciąży na różnych etapach. Przed samym gabinetem 3 krzesła ale korytarz długi i krzeseł generalnie trochę jest. Obok nas dwie starsze panie, jedna siedzi druga stoi. Ta która siedzi proponuje tej stojącej krzesło, sama chciała się przesiąść. Na co ta stojąca wygłosiła chyba 20 minutową tyradę o tym jak to młode dziewczyny nie mają siły a stary musi być wytrzymały. Patrzymy jedna na drugą, wiadomo jak to w ciąży albo mdli, albo boli kręgosłup, słabo się robi a krzesła stoją tylko nieco dalej. Co z tymi ludźmi?
Na szczęście wizyta przebiegła spoko. Wszystko jest w najlepszym pożądku. Mały waży już prawie kilogram. Obecny termin na 14 listopada.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatnio na badaniu krwi stałam 2 h, przede mną siedziały zdrowiutkie Panie 50+ żadna mnie nie przepuściła, dziwne czasy
 
reklama
Ja także melduję się po badaniu :) Wszystko w porządku. Mały waży ok 1330g :) Termin zmienił się z 8.11 na 5.11 (wg miesiączki 3.11). Dzidziuś ułożony główkowo, no ale wiadomo, że ma jeszcze czas żeby się przekręcać. U mnie standardowo infekcja grzybiczna...już chyba będę się z tym męczyć do końca ciąży :/ Ogólnie jestem jakaś podbudowana - uwielbiam oglądać moje maleństwo na USG :) chociaż wolałabym już na żywo :D
 
Hej mamusie! Również mam termin na listopad i chętnie do was dołączę :)
Mam jednego syna, który kończy 2 lata w grudniu, a w brzuszku kolejnego :) termin z usg w 8tc wyszedł na 21.11. Nie mam terminu z OM bo w trakcie laktacji miałam nieregularne miesiączki.
Wczoraj miałam wizytę i z USG mały na 10.11. A kiedy się urodzi - zobaczymy :) waży sobie 1200g
 
Hej mamusie! Również mam termin na listopad i chętnie do was dołączę :)
Mam jednego syna, który kończy 2 lata w grudniu, a w brzuszku kolejnego :) termin z usg w 8tc wyszedł na 21.11. Nie mam terminu z OM bo w trakcie laktacji miałam nieregularne miesiączki.
Wczoraj miałam wizytę i z USG mały na 10.11. A kiedy się urodzi - zobaczymy :) waży sobie 1200g

Witaj :) im nas więcej tym raźniej ;) u mnie też dwuletni synuś a drugi w drodze :) Jak się czujesz?Ciąża daje popalić?
 
Oj z tym samopoczuciem jest różnie :) jak były upały to ledwo dawałam radę. Sama się opiekuję synem, który jest baaardzo aktywny, jak to dwulatek, więc jak tylko nie pada deszcz to od razu ciągnie na pole. Po całym dniu padałam. A ostatnio trochę chłodniej i od razu lepiej :) i dobrze bo już zaczęłam wątpić że dam radę dotrwać do listopada :p
Mam wrażenie że wokół mnie same chłopaki się rodzą. Na forum dużo dziewczynek?
 
Na listopadowkach chyba więcej chłopców :)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam wrażenie że jakoś ogólnie więcej chłopców. Nawet u mojego gina tylko jedna z współpacjentek spodziewa się dziewczynki. A pamiętam że jak spodziewałam się córki to na lipcówkach było tak pół na pół [emoji5]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie nie wiem jak tu ale na zamkniętym więcej dziewczynek ... pozdrawiam [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Sopek, to podziwiam, bo ja bym już się nie dała tknąć po dwójce - tak przynajmniej z 4 lata - tzn. przysłowiowo, bo pewnie bym się zdecydowała na jakąś wkładkę. Będzie mega ciężko, zwłaszcza, jeśli jak piszesz zostajesz sama z dziećmi. A logistyka jak jedno chore i trzeba iść do przychodni albo coś załatwić... No ale tak jak mówisz, dziecko już jest i trudno teraz zastanawiać się co by było gdyby. Tylko jak tak łatwo Wam przychodzi, to szybko mogą być następne :D Dzieci to oczywiście sama radość i szczęście, ale też obowiązek i wieeeeele nieprzespanych nocy i zmartwień jak się coś dzieje i tylko o to chodzi. Trzymam kciuki, to 3 lata wyjęte z życiorysu, ale potem będzie tylko łatwiej :)))

Ja będę miała córeczkę w listopadzie :) Wciąż jeszcze bezimienna, bo nie możemy się na nic zdecydować - to dlatego, że już jedną córeczkę mam i najładniejsze imię jej przypadło w udziale :D Czy któraś jest jeszcze taka niezdecydowana jak ja?

Anula, witamy :)
 
Do góry