reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Ja niestety nie pamiętam hasła do forum więc nie wiem kiedy tam wejdę..

oar89n7312bz9t17.png
 
@LayDeeK ja mam nadal od czasu do czasu nudności. Muszę często jeść żeby je zagłuszyć niestety...ale jest ich coraz mniej więc liczę na to, że za niedługo miną bezpowrotnie. Tobie też tego życzę bo wiem jak to męczy i rozwala dzień.

Co do moich rozstępów....czerwoność ich się zmniejszyła ale nadal są lekko czerwone wężyki, więc wysypka jest tu mało prawdopodobna. Wysypki to raczej kropki, grudki a nie wężyki ;p
Też naiwnie myślałam, że wystarczy smarować brzuszek i będzie git - tak jak robiłam to w pierwszej ciąży. Jak widać nic to. Teraz to już zacznę się smarować od ud tak jak @hugins napisała bo za chwilę wyskoczą na nich...ech.

@leonka a twoje rozstępy koło pępka po drugiej ciąży - jakoś z nimi walczyłam po porodzie? ciekawi mnie czy da się to powstrzymać/zlikwidować?
 
Kurcze, przez telefon ciezko na tym forum zamknietym, bo mnie przekierowuje tak jak bym przez strone www weszla i bardzo nieczytelnie jest. Zobacze pozniej na kompie co i jak :D

Mnie dalej chorobsko probuje zlapac, zrobilam sobie wode z miodem i cytryna i bede chyba pol dnia lezec :(

A to moje pierwsze zakupy dla Izabelki :D
1496736678-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc pogoda dzis u mnie nie zabardzo ale siedze na ogrodku zeby sie dotlenic dzis zlapal mnie znwu bol krzyza i pachwin a co do rozstepow to tez mi sie robia na brzuchu
 
Kurcze, przez telefon ciezko na tym forum zamknietym, bo mnie przekierowuje tak jak bym przez strone www weszla i bardzo nieczytelnie jest. Zobacze pozniej na kompie co i jak :D

Mnie dalej chorobsko probuje zlapac, zrobilam sobie wode z miodem i cytryna i bede chyba pol dnia lezec :(

A to moje pierwsze zakupy dla Izabelki :D
1496736678-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Sliczne ;)
 
reklama
Do góry