reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ale to tak nagle wyskakuje i to juz w 19 tc?!masakra. W pierwszej ciąży mnie obeszło. Mam jeszcze krem-masło p
.rozstępom z palmersa ale komsystencja i zapach mi przeszkadzał dlatego poszłam w olej arganowy. Dzięki @Mycha07 za podpowiedzi

Kurcze uszczypnęłam się i boli kilka sekund po przestaniu uszczypnięcia
 
reklama
Tez bym powiedziala, ze to rozstepy :(
Ja uzywam na zmiane: bio-oil, palmersa i olejku babydream z rossmana..
Chyba jestem troche nadgorliwa [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez bym powiedziala, ze to rozstepy :(
Ja uzywam na zmiane: bio-oil, palmersa i olejku babydream z rossmana..
Chyba jestem troche nadgorliwa [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
A właśnie mam pytanie o ten olejek bio-oil, można go non stop używać i w też miejscach na skórze gdzie rozstępów nie ma?

KotekPsotek mi też to rozstępy przypomina niestety :(
 
Z tego co czytalam mozna go uzywac zapobiegawczo juz od 2 trymestru ciazy. Ja smaruje cialo od ud do piersi. Staram sie 2 razy dziennie ale rzadko mi sie udaje ;)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Niestety rozstepy potrafia szybko wyjsc, z dnia na dzien, bo skora juz jest tak naciagnieta ze nie wytrzymuje, zbyt szybki przysrost, ja w pierwsEj tez nic a w drugiej niestety masakra... ja mam araganowy tez, palmers I z avonu na rozstepy, smaruje roznymi, moze nie wyjda mi nowe
 
Gratulujemy :) A wcześniej lekarz już prognozował płeć? Teraz to mnie ciekawi czy się sprawdza. Trzymam kciuki za glukozę. Połówkowe też mam 19-tego :)
tak, od usg genetycznego lekarz stawiał na chłopca, ale mówił wtedy żebym się jeszcze nie nastawiała na 100%, to była wstępna ocena ;) no ale jak widać - potwierdziło się :D

@KotekPsotek oj niestety mnie też się wydaje, że to rozstępy :( kurcze, też bym się nie spodziewała, że to tak z dnia na dzień może wyskoczyć..
 
@niusia87 pochwal się sukienkami z vubu :)
Mam nadzieje, ze dziś pan naprawi zmywarkę, ale chyba jestem zbyt duża optymistka :p

Dziewczyny gratuluje Wam udanych wizyt i witamy nowych Synkow na pokładzie :) :) pokażcie zdjęcia z usg :)

@KotekPsotek o kurcze! Naiwnie myślałam, ze skoro w pierwszej ciąży nie miałam rozstępów to i teraz tego uniknę...

@Iska90 to się wybawiałas :) a z kondycja to jest coraz gorzej. Cała sobotę spędziłam na powietrzu i dużo chodziłam, a w niedziele miałam zakwasy i musiałam odespać [emoji85][emoji85][emoji85]

Nie śpię już od pół godzinki. Dziś jade do laboratorium, bo jutro wizyta.

Miłego dnia!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej! Ja nic nie pisałam przez weekend bo mieliśmy komunię i tyle przygotowan ze glowa mala. W poniedziałek pojechaliśmy do rodziców meza i tak dlugi weekend zlecial. Właśnie wstaje i szykuje się do pracy. Trochę się stresuje no ale jakoś trzeba dać radę.

Gratuluję wszystkim udanych wizyt. :*

Ja już czuje pierwsze ruchy i to dość mocne.
Wcześniej nie byłam pewna czy to to ale teraz już nie mam wątpliwości. :)

Widzialyscie że już pojawił się wątek zamknięty? ;)
 
reklama
Dzień dobry :)

Gdybyś Karolka nie napisała to bym nie zauważyła wiadomości prywatnej :D

Za mną kolejna ciężka noc. Ostatnio jakoś kiepsko śpię. Mam wrażenie ze tak śpię na czuja. Budzę się często. I śnią mi się głupoty jakieś.

Gratuluję udanych wizyt i oby tak dalej w dniu dzisiejszy! :)

Miłego dnia :)

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Do góry