reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej! Ja nic nie pisałam przez weekend bo mieliśmy komunię i tyle przygotowan ze glowa mala. W poniedziałek pojechaliśmy do rodziców meza i tak dlugi weekend zlecial. Właśnie wstaje i szykuje się do pracy. Trochę się stresuje no ale jakoś trzeba dać radę.

Gratuluję wszystkim udanych wizyt. :*

Ja już czuje pierwsze ruchy i to dość mocne.
Wcześniej nie byłam pewna czy to to ale teraz już nie mam wątpliwości. :)

Widzialyscie że już pojawił się wątek zamknięty? ;)

Dostaliście wiadomość od aniaslu? :)

Działa Wam wątek zamknięty? Mnie przez aplikacje kieruje na forum wrzesień 2005 i muszę włączyć przez komputer. Teraz jade do laboratorium. Zrobie to jak wrócę.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Dostaliście wiadomość od aniaslu? :)

Działa Wam wątek zamknięty? Mnie przez aplikacje kieruje na forum wrzesień 2005 i muszę włączyć przez komputer. Teraz jade do laboratorium. Zrobie to jak wrócę.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Wątek zamknięty działa i zaczyna już żyć :)
 
Dziewczyny, witam się z rana.
Czy to możliwe żeby wymioty powróciły? W sobotę i dziś wymiotowalam zaraz po wstaniu. Do tego po każdym jedzeniu jest mi niedobrze. Nie wiem co mam myśleć :(
Mnie też z linka przez apke loguje do jakiegoś innego forum.
Miłego dnia wszystkim
 
Dziewczyny, witam się z rana.
Czy to możliwe żeby wymioty powróciły? W sobotę i dziś wymiotowalam zaraz po wstaniu. Do tego po każdym jedzeniu jest mi niedobrze. Nie wiem co mam myśleć :(
Mnie też z linka przez apke loguje do jakiegoś innego forum.
Miłego dnia wszystkim

Wejdź przez stronę www. Powinno działać.

Niestety znam przypadek wymiotów przez całe dwie ciąże :( oby Ciebie to ominęło!


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Dostaliście wiadomość od aniaslu? :)

Działa Wam wątek zamknięty? Mnie przez aplikacje kieruje na forum wrzesień 2005 i muszę włączyć przez komputer. Teraz jade do laboratorium. Zrobie to jak wrócę.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017

Katia u mnie to samo ... daj znać jak znajdziesz jakieś rozwiązanie. Ja uciekam do pracy, wiec pewnie do późnego popołudnia.

Miłego dnia i udanych wizyt !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też wizyta dzisiaj i stres niestety jest. Chodzimy co miesiąc to czemu nie możemy przywyknąć tylko ciągle człowiek się martwi. Czekam żeby usłyszeć pięknie bijące serduszko.

Z tymi rozstępami to i dla mnie szok. Nic nic i raptem są. Ja też po pierwszej ciąży nic nie miałam. W drugiej pod koniec skóra nie wytrzymała koło pępka. Pamiętam jak czekałam końca ciąży żeby już nic więcej mi się nie zrobiło. Teraz raczej poprawy nie będzie.
 
reklama
Do góry