reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Cześć Dziewczynki, ja już też dzień zaczęłam chociaż dzisiaj tak szczerze mówiąc bym pospała, ale starszego syna trzeba wypchnąć do szkoły. Już niedługo wszyscy będziemy spać do oporu pod koniec czerwca, jeżeli da się radę ;)

U nas dzisiaj z jednej strony mieszkania próbuje wyjść słońce a z drugiej ciemna chmura.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach, chyba troszkę Was się nazbierało. Jutro też dzień wizyt m.in. ja. I jakoś już mam nerwa. Pewnie też częściowo z powodu wizyty w pracy po lekarzu. Po prostu nie lubię tam chodzić, jakaś atmosfera w tym naszym wydziale jest do niczego.
A Wy same wozicie zwolnienia czy mężów wysyłacie, bo u mnie tak różnie ale jednak z przewagą męża, tylko jutro chcę jeszcze przy okazji jedną sprawę załatwić i już się duchowo nastawiam.
 
Ja tez juz nie spie;-/ nic mi sie nie chce... Pochmurno jeszcze... Moze jak sloneczko wyjdzie to jakiegos powera dostane:-)
Trzymam kciuki za wizyty;-)
Jakie plany macie na dzisiaj? Bo ja napewno z mama sie spotkam pewnie jakies zakupy sie odbeda. Bede tworzyc stroj piratki na czwartek bo corcia ma dzien pirata w przedszkolu... Jakis pomysl juz jest ale tzeba go dopracowac...
@leonkaa l-4 zanosze sama ale tylko wtedy jak wiem ze nie ma narzeczonej szefa albo jego samego irytuja mnie.
 
Ja już od 6 obudzona, w sumie czuję się wyspana i nadal mogę leżeć w łóżku więc nie narzekam ;)

Po wczorajszym brzydkim dniu wraca mi pogoda więc dziś na pewno zaliczę z synkiem spacer :)

@leonkaa najczęściej wożę sama, czasem poproszę żeby ktoś inny podwiózł a zawsze można wysłać pocztą :) jak jadę osobiście to zawsze umawiam się tak aby szef był to przy okazji wypiję kawkę i pogadam ale wtedy taka wizyta trwa z 2 godziny więc nie zawsze mam na to czas :D

Czekam na wieści od dziś wizytujących chodź widzę, że wszystkie poumawiały się na wieczór [emoji14] ja muszę czwkac na swoją wizytę jeszcze do piątku...
 
W drodze do pracy. Stamtąd ruszam na 5 dniową delegacje na Śląsk. Kolejna miała być we wrześniu, ale ją już odpuszczam. Miłego dnia dziewczynki :)
 
moj srodkowy syn ponad wszystko upodobał sobie kolor fioletowy :)

Piszecie o chlopcach i dziewczynach...
Myślę ze wiekszosc rodzicow chce dobrze wychować, ale niestety takie czasy ze rodzice nie mają czasu na to wychowywanie .. i stąd dzieci mysla ze moga wszystko..
Jest tez teraz moda na niekarcenie i dzieci czuja sie jak bogowie- bo co mi rodzic podskoczy ??

oar89n7312bz9t17.png
To prawda. Widzę co się dzieje w podstawowce a syn już w wieku gimnazjalnym. Nigdy nie uderzylam swoich dzieci i nie swoich też :-) ale ja za mlodych lat jak dostalam po dupie padkiem to wiedziałam co jest dobre i co nie. Choć uważam że bicie to brak argumentów ale jakoś w naszych czasach więcej było ogarnietej młodzieży :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
My juz nie śpimy eh ..

Amelka wstała o 5:30 :)
Dzis wizyta ale dopiero 19:20.
Pudrowaona5 zjadłabym taki torcik ;)
Marika92 to pochwal sie jaki lakier bo ja długotrwałych nie znam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pyszny byl z masa brzoskwinia mango;)

Dziekuje za zyczenia dziewczyny;)

Trzymam kciuki za wizyty ja dopiero 19 a 21 polowkowe;)

Jade do pracy niby chlodno a duszno jednym slowem.
Milego dnia

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry