reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hi dziewczyny. Niezagladalam kilka dni i tyle napisalyscie, ze nienadrobie.
We wtorek wieczorem trafilam na ER z krwawieniem. Myslalam, ze zawalu dostane, cale szczescie mam baby doppler to chociaz wiedzialam, ze mala zyje. Mam bezwzgledny nakaz lezenia. Juz mam tylko plamienia. Jestem w domu u nas nie ma czegos takiego jak patologia ciazy w szpitalu. Zaopatrza Cie i do domu. Prawdopodobnie w przyszlym tyg bede miala zakladany szew pod narkoza bo grozi mi niewydolnosc szyjkowa i mam zagrozenie porodem przedeczesnym. Dzisiaj koncze 15tc jeszcze taka dluga droga przede mna a tu takie problemy. Chcialabym wytrwac do 34tc
Pozdrawiam wszystkie!!!
Ojej trzymaj się. Dobrze że z Malutką wszystko ok.
 
reklama
pamiętam, że początki mojego "tu" bycia były b nieśmiałe, cieszyłam się, że znalazłam coś co jest dla mnue w tym momencie i że należe do os. z całej pPolski i nie tylko, ekscytowałam się tym straszliwie
byłam na tyle nieśmiała i zakompleksiona, że wydawało mi się, że moje posty nic nie wniosą, bo wszyscy są mądrzejszy ode mnie, tu czerpałam wiedze
jak udało mi się w końcu odważyć to jeszcze b czułam ekscytacje, ale to trwało długo. moje klumatyzowanie się...
dlatego dla mnie nie jest ważne aż tak gdzie jestem, gdzie, co mogę i wolni napisać
a pewnie to niedobrze
bo przecież forum zamknięte to nast. krok naprzód
tyle, że ja należe do zamkniętej gr już, jest nas tam 7 one mi na tę chwilę wystarczą
z resztą nie wiem, czy jak już się należy do zamkniętej gr to czyba ma się dosyęp do wszystkich innych zamkniętych?
jeśli tak to będę się być może włączać do rozmów
wydaje mi się, jeszcze taka refleksja mnie naszła, że na zamk. wątky łatwiej o klótnie, ale tak to jest już jak się jest w szczerości/zażyłości, że czasem trzeba się nie zgodzić, by potem się pogodzić:happy:
 
ja nie wiem jak byłoby lepieje czy zamknięte czy otwarte hmm... większość zdecyduje ☺prawda taka że w ostatnich dniach dużo dziewczyn sie ujawniło także witamy nowe mamusie ☺
forum zamknięte byłoby super bo można sie wyżalić, opisać poród czy poradzić sie w związku z jakimś problemem i spróbować go rozwiązać (co 50 głów to nie 1)
ale głupio tak odrzucać mamy które sie ujawniły i szczerze mówiąc nie wiem jak to roziązać , napewno ciężko będzie ogarnąć forum otwarte i zamknięte bo dużo piszemy . mój przykład z dzisiaj do 11.30 byłam na bierząco , musiałam posprzątać mieszkanie (zajeło mi to 3 godziny ) , odgrzałam sobie obiad wchodze w forum a tu niespodzianka (69 postów do przeczytania )
więc ciężko będzie ogarnąć dwa forum, większość z nas pracuje ma dzieci , właśnie apropo musze lecieć po moją Emilke do przedszkola ☺

ja kupiłam sobie getry ciążowe na allegro po 23 zł (polskie) i są super nawet nie spodziewałam sie takiej jakości za taką cene ☺

@Majeczka85 ja bym zbadała tego kleszcza dla świętego spokoju , za pare złotych będziesz spała spokojnie ☺

@ewelinanice super sukienka ☺
Możesz podrzucić link do tych getrów, bo właśnie poszukuję.
 
Ojej, parę godzin nieobecności i tyle do nadrobienia, ale ogarnęłam. :D
Tak jak pisałam rano, byłam w H&M i okazało się, że nie mają działu ciążowego. :/ Poszłam do Happymum, ale najmniejszy rozmiar (S) i tak by na mnie wisiał, a poza tym maja tam kosmiczne ceny. 250zl za spodnie, które ponosze parę miesięcy, to przesada. Wybiorę się do innego H&m najwyżej. Oczywiście weszłam do Tkmaxa i kupiłam kocyk, ale nie mogłam się powstrzymać, a potem jeszcze body w Reserved. Później zrobię fotkę i się pochwalę. :)
@inka.jestem Przykro, że masz takie doświadczenia, ale najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze. Trzymam kciuki, żeby teraz było lepiej. :)
@itucha A jaki rozmiar zamawiałaś? Taki sam jak przed ciążą? Ja jednak chciałam przymierzyć, ale niestety nie wyszło.

Któraś z Was pisała o malowaniu paznokci, niestety nie pamiętam, kto dokładnie. Ja cały czas maluję, bo po prostu lubię i lepiej się czuje, nie ma co przesadzać.
Gratuluję dzisiaj poznanych płci. Ja czekam do czwartku i mam nadzieję, że się ujawni moja kruszynka. :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiejszy dzień w większości przespałam... Wczorajszy dzień dał mi trochę popalić więc razem z maluchami dzisiaj odreagowywalismy leżąc w łóżeczku. Teraz już jest w miarę ok - jedynie kręgosłup się jeszcze odzywa.
A co do farbowania włosów - za 2 miesiące biorę ślub.. chciałabym zafarbować się aby jakoś w tym dniu wyglądać. Czy myślicie że nie powinno to zaszkodzić maluchom.


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak w ogóle to hej dziewczyny :) nie odzywałam się dziś ale wracałam domku rodzinnego i jakoś tak nie było czasu, wszystko chyba nadrobiłam [emoji14] w razie czego dopytam hehe. mam do was pytanie, lecę niedługo do Oslo a później na tą Malte i zastanawiam się nad ubezpieczeniem europejskim, myślicie że warto? Czy któraś ma coś takiego?

w57v3e3koaz4x3nq.png
Jeżeli masz na myśli kartę ekuz, to dla mnie jest ona niezbędna. Nie dość, że wyrabiają ją w okienku w 5 minut, to naprawdę się przydaje, gdy coś się dzieje. Koleżance zapalenie nerwu zębowego wyleczyli za free w Austrii, kolega karty nie miał i jak mu bark wybiło, to musiał zapłacić i dopiero w Polsce odzyskiwać środki. U nas co pół roku wyrabiam dla całej rodziny, bo co najmniej 2 razy w roku jesteśmy zagranicą. To nic nie kosztuje, a w razie W bardzo ułatwia życie. Polecam.
 
Znów mi zeżarło post ... ja się dziś zastrzelę [emoji35]

To po krotce bo nie wiem czy pamietam ...

@marika koniecznie wykup ubezpieczenie bo jakikolwiek pobyt w szpitalu kosztowałby Cię worek pieniędzy.

@Borysiatko któraś mamusia na naszym forum pisała o AngelCare niani z monitorem oddechu. Ja zamierzam się tej niani przyjrzeć [emoji4]

@Antonia2016 ach te przeczucia ... nie myliłeś się. Gratuluje [emoji7]

@inka.jestem ja miałam tez szew założony w pierwszej ciąży i dodatkowo tabletki i oczywiście leżenie. Donosiłam do 36 tc zatem głowa do góry [emoji6]
Cała sytuacja była masakryczna i ten zabieg ale wszystko da się znieść dla dobra dzidziunia.

@sasa ale numer [emoji44]a gdzie robiłaś usg w zeszłym tygodniu ?
Gratuluje zdrowego dzidziunia [emoji4]

Co do forum zamkniętego ja już się nie mogę doczekać. Nie czuje się komfortowo na otwartym wątku i jakoś bardzo analizuje co piszę. Pisanie na dwóch nie wchodzi w grę niestety z braku czasu, ledwo udaje mi się jeden ogarnąć [emoji39]być może jak przejdę na zwolnienie to nie będę musiała nadrabiać wieczorami, tylko będę bardziej na bieżąco. Ale z drugiej strony znów będą wakacje i wycieczki, znajomi itp zatem ja raczej jestem za jednym wątkiem zamkniętym.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Sasa ale numer, dlatego z plcia poczekac minimum do 20tyg wtedy szanse sa duzo wieksze, ze nie bedzie pomylki ;)

Bejbi do zamknietej grupie maja wstep tylko osoby do niej nalezacej. Klotnie w grupach? Nie spotkalam sie jeszcze ;) poki co widze, ze raczej jestesmy ugodowe I pozytywnie nastawione :)
 
Do góry