reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Mała po raz pierwszy zasunela prawdziwe mocne kopniaczki! [emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177]

Czułam ja nawet teraz jak myłam zeby. Wcześniej się balsamowalam i dotykałam brzuszka [emoji173]️ doczekałam się w końcu wyraźnych ruchów. Cudowne!!!


U mnie to mąż jest głównym specjalista od kąpieli, ale od czasu do czasu i ja kapie :)

Idziemy czytać bajkę przed snem :)


W ogóle bardzo, ale to bardzo Wam dziękuje za troskę i wsparcie w ostatnich dniach :) to bardzo miłe, ze się troszczylyscie o nas :)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ale super :) Moje jeszcze do mnie puka ;)
 
Trzymaj się Kasia. Dobrze z maleństwem wszystko ok.

Ja dzisiaj dostałam wyprawkę od bratowej z rzeczy których synek ich już wyrósł :) jutro wszystko przebiore, ale też i zamówię co nieco z h&m :)
Jakby któraś Mama nie wiedziała to do 4 czerwca jest darmowa dostawa i 20% rabatu od kwoty na rachunku dla klubowiczów, wiec wystarczy założyć konto :) w sklepach stacjonarnych również obowiązuje promocja :)

Milej nocy :)

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Ostatnia edycja:
Trzymaj się Kasia. Dobrze z maleństwem wszystko ok.

Ja dzisiaj dostałam wyprawkę od bratowej z rzeczy których synek ich już wyrósł :) jutro wszystko przebiore, ale też i zamówię co nieco z h&m :)
Jakby któraś Mama nie wiedziała to do 4 czerwca jest darmowa dostawa i 40% rabatu od kwoty na rachunku dla klubowiczów, wiec wystarczy założyć konto :) w sklepach stacjonarnych również obowiązuje promocja :)

Milej nocy :)

3jgx43r8ceekwbv1.png
A nie 20%?

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć!

Kasiu cieszę się, ze z Maluszkami wszystko ok. Bardzo dobrze, ze pojechałaś do szpitala.
Jeśli chodzi o szyjkę to mógł być błąd pomiaru, albo po prostu inaczej byłaś ułożona.

Dwa tygodnie temu moja szyjka ma 5cm
We wtorek ma 4,1 cm
W środę ma 5 cm :D

Także spokojnie :)



Dziewczyny w końcu włączę komputer i odczytam Wasze wiadomości. Duuuuzo tego :D do wieczora podam Wam listę osób, które chcą przejść a forum zamknięte.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry