reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Adrianna.em śliczna sukienka :-)

Emsi* wody mi się zaczęły sączyć bez żadnej przyczyny w sumie, w szpitalu dali mi antybiotyk i mieli trzymać 7-10 dni a potem poród ale niecały dzień po tym akcja porodowa się zaczęła i synek całe szczęście zdrowy pojawił się na świecie.

Ja obydwie ciąże czułam się tak samo, tak samo wyglądałam ( żadnych pryszczy, ładna cera) jadłam to samo, brzuch taki sam ( bardzo nisko ) a mam parke
 
reklama
Dziewczyny.
Dzisiaj weszłam w 18 tc.
Od rana czuję jak twardnieje mi brzuch tak jakby się stawiał dzieje się tak cały czas i na chwilę puszcza. Czy to możliwe że to są te skurcze BH ? Czy powinnam się martwić i jechać na IP?
Ten twardy brzuch trwa od jakichs 30 min i puszcza na chwilę
 
Karolka pochwal się koniecznie co kupiłaś :) chętnie obejrzymy i się pozachwycamy :)

Emsi mnie tez boli głowa.

Marże już k domku


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny.
Dzisiaj weszłam w 18 tc.
Od rana czuję jak twardnieje mi brzuch tak jakby się stawiał dzieje się tak cały czas i na chwilę puszcza. Czy to możliwe że to są te skurcze BH ? Czy powinnam się martwić i jechać na IP?
Ten twardy brzuch trwa od jakichs 30 min i puszcza na chwilę

Wiesz co jeśli to się dzieje przez cały dzień to bym pojechała na IP...


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Lepiej jedz... Tutaj lekarze mówią, ze za wczesnie na skurcze bh. No ale ja je mam. Dziś podczas badania miałam twarda macice i dostałam bolesny zastrzyk z luteiny w tyłek i nospie.

Jedz lepiej. Weź tylko ze sobą jakieś rzeczy, bo raczej Cię zostawia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lepiej jedz... Tutaj lekarze mówią, ze za wczesnie na skurcze bh. No ale ja je mam. Dziś podczas badania miałam twarda macice i dostałam bolesny zastrzyk z luteiny w tyłek i nospie.

Jedz lepiej. Weź tylko ze sobą jakieś rzeczy, bo raczej Cię zostawia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dzięki poczekam jak narzeczony z pracy wróci i pojadę.
 
reklama
Do góry