reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Hejka laseczki;)rano bylam na targu po sadzonki warzywne i po kwiaty jeszcze do ogrodka mamy;)a teraz sprzatam domek a pozniej kupujemy auto;) i wieczorem bede robic ciacho sernik na zimno z truskawkami;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzieś tam czytałam, ze w ciąży niewskazane są serniki na zimno... Ale nie wiem dlaczego i czy to nie jakiś mit.
 
My slub koscielny zaczelismy przygotowywac na 2 tyg przed ;) wlacznie z sukienka ;)

Lornetka to zmienia wszystko :) ja z takim cisnieniem trafilam do szpitala ;)
 
Emsi chodzi mi bardziej, ze kawa wyplukuje magnez I odwadnia, przy odwodnieniu pojawia sie bol glowy. Kofeina daje chwilowa ulge. Zamkniete kolo bym to nazwala. Sol tez dobrze podnosi cisnienie ;)
 
Emsi chodzi mi bardziej, ze kawa wyplukuje magnez I odwadnia, przy odwodnieniu pojawia sie bol glowy. Kofeina daje chwilowa ulge. Zamkniete kolo bym to nazwala. Sol tez dobrze podnosi cisnienie ;)

A propo soli. U Was tez się zwiększyło zapotrzebowanie na sól? Zawsze mało solilam, a teraz zdarza się nawet coś przesolić :p


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Ostatnia edycja:
Dziś zakończyłam studia podyplomowe i zaliczyłam egzamin na 5 :)))
Koniec już edukacji. Może co najwyżej uniwersytet trzeciego wieku [emoji23]

Brawo! Szampan w dłoń [emoji898][emoji898][emoji898][emoji898] Piccolo oczywiście :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
LayDeek gratulacje! Pewnie mega ulga? Teraz w calosci mozesz oddac sie ciazy ;)

Jem wiecej slonych potraw, wiec chyba tak organizm domaga sie soli I kwasnych potraw ;) wczesniej nie lubilam.kwasnego!
 
reklama
@89Katia za każdym razem porusza mnie, że tyle o każdej z nas pamiętasz, imiona, wizyty itp. Dziękuję :* Fajnie, że na Ciebie trafilysmy!

@LayDeeK wow! Gratulacje :) świętuj!!! :)

Ja też jestem z tych niskocisnieniowych, ostatnio takie bardzo niskie miałam na wizycie, aż się lekarz zdziwił, że u mnie efekt białego fartucha, w drugą stronę działa ;) ale całe życie dorosłe mam takie, wiec póki co tym się nie przejmuje. Najprościej podnieść ciśnienie zwiększając ilość krwi w obiegu i częstotliwość filtracji w nerkach czyli dużo pić :) Mam ustawione przypomnienie w telefonie, żeby co godzinę wypić szklankę wody i mnie pomaga!

p19uskjojbeqaxq5.png
 
Do góry