reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
@Angel0103 witaj :) Napisz cos więcej o sobie!

p19uskjojbeqaxq5.png
 
Z życzenia przyszłam - wszystkim mamusion i tym w oczekiwaniu też życzę uśmiechu :)

Ja mimo, że maulszek jeszcze w brzuchu też obchodzę dzisiejsze święto i się dzisiaj raczę pysznymi polskimi truskawkami w słoneczku. Mniam.

Miłego weekendu dziewczyny :).
 
To moja 3 ciaza. Mam już syna z 2013 roku i jedno niepowodzenie z 2016 roku. Mam nadzieję, ze tym razem się uda chociaż jestem pełna obawy od początku. Termin lekarz wyznaczył na 9 listopada.
 
Witam nowa mamę!!! Tez mam taki termin, ale będę miała cc na koniec października/poczatek listopada :) spokojnej ciąży zycze :) z jakiej części Pl/świata jesteś? :)

Spędziliśmy bardzo miły, rodzinny dzień :) dziś mąż ma wychodne i sami urzędujemy z synem. Głowa mnie boli i chyba pojde spac razem z małym :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki, mam pytanie o 500+, ponieważ mam kolegę, który: pracował na umowie zleceniu i nie przekraczał 800zł na osobę (ma jedno dziecko) więc dostawał 500+, teraz dostał w pracy podwyżkę i już przekracza 800zł. Poszedł do MOPRu i powiedzieli mu, że jeśli dostał podwyżkę u tego samego pracodawcy to nadal może dostawać 500+ bo to nie jest dochód uzyskany. Uzyskany by byl jakby zmienił pracę - wtedy sie to liczy jako utracony dochód + uzyskany.

No i nie wie co zrobić, bo to przecież nie ma sensu co ten gość mu powiedział, przecież zarabia więcej niż 800zł to żeby później nie musiał oddawać im tych pieniędzy...

wiecie może coś w temacie?

Urzędnicy maja racje na sto procent
Dla niewtajemniczonych w ustawe to trochę ciężkie do pojęcia... jeśli ktoś ma cały czas kontynuacje umow bez dnia przerwy to bierze sie dochod z drugiego miesiaca od kiedy rozpoczął prace u danego pracodawcy...oczywiście aktualnie po roku bazowym 2014. W momencie gdyby byla przerwa w zleceniach wtedy urzednicy znow braliby do okreslenia wysokosci dochodu dochód z 2go miesiąca pracy...a wiec pewnie wyzszy. Póki co wychodzi na to ze osoba kontynuuje caly czas umowy u tego samego pracodawcy lub zaczęła prace w roku bazowym wiec miesieczny dochód bierze sie z rozliczenia rocznego za 2014 r.

8p3oe6hh1xggumhr.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Mamusie!
... wszystkiego wspaniałego w dniu naszego święta!
Byłam z Wami na początku ale przestałam się odzywać gdy dowiedziałam się, że moja dzidzia ma przezierność karkową trochę większą niż powinna. Na szczęście wczoraj przyszły wyniki testu Nifty... będę miała zdrową dziewczynkę. Nikomu nie życzę tego co przeżywałam przez ostatni tydzień.
Dołączam ponownie! :)
Przesyłam pozytywną energię, która dziś mnie wręcz rozpiera i pochwalę się prezentem, który sprawiłam sobie na dzień mamy... o:
18763053_1411406098939188_573924132_n.jpg
 

Załączniki

  • 18763053_1411406098939188_573924132_n.jpg
    18763053_1411406098939188_573924132_n.jpg
    105,3 KB · Wyświetleń: 350
Do góry