reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Estrelcia a dziecku to nie szkodzi? Martwię się, bo pierwsza ciąża, ale lekko mnie tylko boli jak dotykam. Trę obrączką i robię okłady z herbat:)
Jęczmień? Nie, tylko wnerwia ciebie [emoji14] to jest miejscowa infekcja, ale trzeba zwalczyć, najlepiej domowymi sposobami :)nie dotykaj palcami, przejdzie :*

p19uskjojbeqaxq5.png
 
reklama
Ja mam obawy co do chusty, jak tam wasze kregoslupy, nie bola?

Moj prawie 6latek zlal sie do lozka :/

Evil spokojnie jeczmien to nic powaznego, jutro powinno byc lepiej :)

Iska pokaz ta zyle lekarzowi, zylaki w ciazy tez sa niebezpieczne, niestety to sa minusy ciazy :/

A ja dzien matki obchodzilam w marcu :) [emoji14]
 
Estrelcia a dziecku to nie szkodzi ten jęczmień? A na okulistę mogę liczyć dopiero w poniedziałek.Martwię się, bo pierwsza ciąża, ale lekko mnie tylko boli jak dotykam. Trę obrączką i robię okłady z herbat:)
To jest tylko syf ktory wyszedl w nieodpowiednim miejscu na czole zapewne bylo by latwiej leczyc ;) bez obaw, powinno samo przejsc, obejdzie sie bez lekarza, ktory I tak nic z tym.by nie zrobil :)
 
Hej dziewczynki, mam pytanie o 500+, ponieważ mam kolegę, który: pracował na umowie zleceniu i nie przekraczał 800zł na osobę (ma jedno dziecko) więc dostawał 500+, teraz dostał w pracy podwyżkę i już przekracza 800zł. Poszedł do MOPRu i powiedzieli mu, że jeśli dostał podwyżkę u tego samego pracodawcy to nadal może dostawać 500+ bo to nie jest dochód uzyskany. Uzyskany by byl jakby zmienił pracę - wtedy sie to liczy jako utracony dochód + uzyskany.

No i nie wie co zrobić, bo to przecież nie ma sensu co ten gość mu powiedział, przecież zarabia więcej niż 800zł to żeby później nie musiał oddawać im tych pieniędzy...

wiecie może coś w temacie?
 
@Mycha07 wiadomo, że to zawsze noszenie i coś czuć ale dobrze zawiązania chusta niweluje ciężar bo rozkłada on się równomiernie, ja na szczęście nie mam żadnych problemów z kręgosłupem więc mnie nie bolał ale po dłuższej wycieczce czułam ogólne zmęczenie, nie oszukujmy się jest to jakiś dodatkowy ładunek ;) ale widok przyklejone maluszka, który zasypia w 5 sekund po zawiązaniu jest cudowny :)

Z synkiem dziś wizutujemy u mojej mamy, przed chwilą zasnął na drzemkę więc w ramach dnia matki lecę na zakupy :D
 
cześć dziewczyny ☺

gratuluje udanych wizyt i poznania płci ☺

jak ja bym też chciała wiedzieć jaka płeć dziecka we mnie rośnie ☺
musze zapisać sie na usg połówkowe może na mim sie dowiem, wkońcu będzie to już 21-22 tc ☺

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ☺
 
Hesia1911, czasem wystarczy kartę ciążowa pokazać, ale dla bardziej upierdliwych co rejestrują zaświadczenie że jesteś w ciąży które może wypisać ginekolog.
 
Ja też dzień Mamy obchodzilam w marcu :-).

A żylaki mam straszne, cała prawa strona, noga fioletowo- zielona, do tego spuchniety wzgorek łonowy tylko po prawej stronie i ginekolog, jak również lekarz w szpitalu tylko powiedzieli, że czasami tak się w ciąży dzieje, mam nosić rajstopy uciskowe i tyle, po porodzie czeka mnie zabieg dopiero...

Ja chusty nie miałam, tylko nosidełko ergonomiczne ale nosiłam w nich dzieci dopiero jak siedziały ( ok 6-7 miesięcy)

Wczoraj dostałam list ze szpitala z datami kolejnych wizyt i usg polowkowe będę mieć 7 lipca dopiero ( 21+1)
 
Hesia1911, czasem wystarczy kartę ciążowa pokazać, ale dla bardziej upierdliwych co rejestrują zaświadczenie że jesteś w ciąży które może wypisać ginekolog.

Dziękuję za podpowiedź :) Jeżeli okaże się ze to jakaś grubsza sprawa pewnie zrezygnuje z prywatnej wizyty A mam ja już w poniedziałek na rzecz naszego cudownego NFZ ale mam nadzieję ze wszystko będzie ok i skończy się na jednej wizycie ku spokojnosci :)
 
reklama
Do góry