reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Mieszkam bardzo blisko lasu, mimo iz blisko do centrum, zaraz pod domem mam maly nieduzy las. Dzis sciagneli z drzewa chlopaka... sasiad mlody w wieku 30-40lat w nocy sie powiesil :( Ten las jakis przeklety, co roku ktos sie w nim wiesza lub cos sie komus w nim dzieje :/ Czesto z psem chodze tam na spacery ale ze wzgledu na alergie, narazie zaprzestalam. Bardzo smutne wiesci :( wszyscy w szoku
 
Hej

Ja USG połówkowe ma 7 lipca czyli wg terminu z USG 20 tydz. Badania prenatalne mam robione na NFZ, lekarz powiedział, że 7 lipca może uda się zrobic jakies zdjęcie w 3D, a jeśli nie, to na USG III trymestru, bo podobno żeby wyszło ładne zdjęcie dzidziuś musi miec dużo wód płodowych przed twarzą.

W 13 tc mój dzidziuś miał 6.19 cm (CRL).

Też chciałabym to łóżeczko Chicco, szkoda, że takie drogie, a wstarcza na krótko.

My też z tych ciasnych mieszkań :cool2: musimy zmieścić się na 32 m2 :-D Po urodzeniu wszyscy spaliśmy w tym większym pokoju, a drugi był pokojem Alanka w którym spał w dzień. Po 3 mies eksmitowaliśmy go do jego pokoju, ale jak zrobił się mobilny, to co noc przychodził do nas, więc przeniesliśmy nasze łóżko do jego pokoju, a nasz zrobiliśmy pokojem dziennym. Nie wiem jak ogarniemy to teraz, bo słabo widzę naszą czwórkę na 12m2 :-D Plan jest taki, że jak dzidziuś obudzi sie w nocy, to bede szła z nim do pokoju dziennego i tam karmiła i przewijała. Zobaczymy jak będzie w praktyce...

Co do lezaczka to mieliśmy zwykły z FP. Teraz chce taki który huśta sie sam :cool2:(huśtawkę hybrydową).
 
Ja się rozryczalam bo niechce nowego auta tylko stare hehe te hormony
Ale zjadłam kolacje i mi troszkę przeszlo
Danielkowa wysłałam ci wIiadomość na pw
 
Cześć!
Ale produkcja postów kwitnie, ale nadrobilam wszystko :D
@Anusiak1507 wydaje mi sie ze te wyniki sa bardzo dobre, ryzyko wyszlo ponizej 1 do 20 000,więc czym sie martwisz? Mam taki sam wydruk, ale teraz jestem w pracy, więc nie mam jak zrobic fotki.

@Marika92 nalezy Ci sie odpoczynek i relaks, wiec korzystaj, fajne wakacje bedziesz miala :)

@estrelicia mnie sie podoba to lozeczko 3w1 :D
Ja mam milion mysli na minute co do lozka małej. Raz chce kolyske, raz kosz mojzesza, raz lozeczko drewniane a potem myślę o turystycznym, mam uszkodzony aparat decyzyjny chyba :D

Dołaczam do grona osob, ktore zle śpią w nocy. U mnie dzis byla masakra. Najpierw nie moglam usnac, potem obudzilam sie o 1 i znowu spac nie moglam. A jak juz usnelam to snilo mi sie, ze szczury mi do domu wchodza przez taką wieeelka dziure pod oknem a ja stoje ze scierka i je zabijam :D :D okropny sen!

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie mam problemu ze spaniem...ide padnieta jak kon i spie do rana :)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystkie są takie fajne :/ będę musiała wybrać coś co nie zajmuje dużo miejsca bo m 39 m2 więc wiecie:D no i jak samemu będzie bujac to wielki plus :)
 
nie mialabym nic przeciw by był pazdziernikowy :)

mój ma teraz długość 12 cm + nozki, ile Wasze mają?

oar89n7312bz9t17.png

11 cm + nóżki. Dane z poniedziałku (15t4d)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry