reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Inka.jestem mieszkam w kraju gdzie jest bardzo wysoki procent samobojstw mlodych osob :( wiem ze wiecej jest facetow... ale to dlatego ze kierujemy sie nadal stereotypami, ze facet musi byc meski, silny, nie mozna mu plakac itd.... mysle, ze dlatego mezczyzni gorzej sobie radza z emocjami I problemami. Kobieta jednak poryczy, pokrzyczy, wyzali sie kolezance itd...
Staram sie dlatego nie wpajac swoim dziecia tego typu stereotypow, wkurza mnie jak ktos rzuca tekstami typu "nie rycz, nie badz baba" czy "badz mezczyzna". Moj maz ma takie podejscie bo sam tak zostal wychowany, nie wyobraza sobie, zeby jego sym byl np. gejem a ja bym to spokojnie zaakceptowala.... Swiat sie zmienia :/
 
reklama
Ewka gratulacje :)
Dziękuję [emoji4] [emoji4] [emoji4]

8p3oe6hh1xggumhr.png
 
Hej znowu ja po dłuższej nieobecności.
Dzis sobie przypomniałam ze nie zapisałam sie na wizytę do mojego lekarza na NFZ i cos czuje ze w czerwcu go nie zobacze z drogiej strony jakoś go nie trawie..
Córkę uspilam i sama spać nie moge.
Te kokony faktycznie sie sprawdzają?
Ewka gratulacje:)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej znowu ja po dłuższej nieobecności.
Dzis sobie przypomniałam ze nie zapisałam sie na wizytę do mojego lekarza na NFZ i cos czuje ze w czerwcu go nie zobacze z drogiej strony jakoś go nie trawie..
Córkę uspilam i sama spać nie moge.
Te kokony faktycznie sie sprawdzają?
Ewka gratulacje:)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kokon... fajna nazwa.. ja jakoś boje się ograniczać ruchy dziecku ale ponoć sa skuteczne

Dziękuję [emoji5]


8p3oe6hh1xggumhr.png
 
@estrelicia ja nadal będę się upierać, że wożenie w nosidełku samochodowych jest niezdrowe, dziecko powinno być jak najdłużej na płasko ale oczywiście na krótki dystans nosidełko się nadaje i sama go używałam :) jak nie chcesz gondoli to proponuję chustę i dopiero przesiadkę do spacerówki :) ja mam majowe dziecko, po wyjściu ze szpitala synek spacer zaliczył tylko w rampersie :) myślę, że bodziaki na krótki/długi rękaw i tak będą Ci potrzebne, możesz tylko zrezygnować ze stricte zimowych rzeczy a resztę kupować tak jak my :) a co do kocyków to wszyscy mi mówili, że ich nigdy za dużo więc mam ich 10 i to jest za dużo :D myślę, że z 6 by wystarczyło ;)

@Ewka_85 fantastyczne wieści! W naszym stanie nie ma nic piękniejszego niż dobrze rozwijający się maluszek :) nooo i gratuluję wymarzonego chłopaka :)

@Mycha07 bardzo dobrze napisane, mam takie samo zdanie jak Ty i mam nadzieję, że uda mi się wychować syna także na wrażliwego faceta, który nie boi się swoich emocji!

@syska90 jak nie trawisz swojego lekarza to może jest okazja i zapisz się na próbę do kogoś innego na czerwiec?

@LayDeeK powodzenia na wizycie!
 
Sto lat Mamusie

Ja już dzisiaj dostałam życzenia od dwóch syneczków, od tego najmłodszego i tego w brzuszku ;) Tatuś stanął na wysokości zadania :)

Już nawet nieprzespana noc nie jest straszna po takim poranku. Ja w tej grupie gorzej śpiącej, a dzisiaj dodatkowo kaszel utrudniał spanie. Idę do rodzinnego i pewnie skończy się antybiotykiem. Mam straszne obawy. Pamiętam że któraś z Was tutaj brała antybiotyk, więc może nie jest taki straszny.

Ewka_85 gratuluję serdecznie synusia :)

LayDeeK trzymam kciuki za wizytę. Na pewno będzie wszystko dobrze.
 
reklama
Do góry