reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

u mnie planuję kołyskę - nie ma miejsca na dodatkowe łóżeczko. Mamy niby za małe mieszkanie 68 m. Jak ja się urodziłam to z rodzicami i siostrą byłam w 14 m pokoiku i dali radę. Więc my też jakoś to ogarniemy.
Chyba że nie ograniemy to się kupi dom albo większe mieszkanie w okolicy.
kurde, ja mieszkam w 50 metrowym z siostrą, chłopkiem i będzie dzidzia :p i nie wiem jak się pomieścić w jednym pokoju, a większe mieszkanie przy takich cenach to chyba nici z tego..
 
reklama
W zasadzie to jeszcze nie wybrałam :) Ale słyszałam że zebrało liczne nagrody na konkursach i tak się zastanawiam nad tym na czy polega fenomen tego lozeczka i czy faktycznie warto za taką cenę
Też o nim myślałam ale stwierdziłam, że za taką cenę nie będę kupować tylko na chwilę. Mam łóżeczko po synku. Kupię tylko materac
 
Witam się i ja po długiej przerwie urlopowwej. Nie byłam w stanie wszytskiego doczytać. Szkoda, że chcecie usuwać po dwóch tygodniach ja tak lubię Was czytać. Ja co chwile mam wyjazdy to służbowe to prywatne ale Was nadrabiam choć mało piszę, bo cały czas w niedoczasie jestem.
Wczoraj miałam wizytę, duże prawdopodobieństwo, że będzie dziewczynka - maluch rośnie pięknie.

Miłego dnia dziewczyny.
 
89Katia Korzystałaś wcześniej z kosza ? Jak długo dziecko może w nim spać, 3 miesiące? Też się nad nim zastanawiam.
Przy pierwszym dziecku nie miałam kosza, bo wtedy syn był z nami w sypialni i spał normalnie w łóżeczku. Teraz nasza sypialnie oddaliśmy małemu, a sami jesteśmy w pokoju dziennym. Chce na noce zabierać dziecko do nas przez pierwsze 3-4 miesiące. Ale jak wyjdzie w życiu to nie wiem :p

Witam się i ja po długiej przerwie urlopowwej. Nie byłam w stanie wszytskiego doczytać. Szkoda, że chcecie usuwać po dwóch tygodniach ja tak lubię Was czytać. Ja co chwile mam wyjazdy to służbowe to prywatne ale Was nadrabiam choć mało piszę, bo cały czas w niedoczasie jestem.
Wczoraj miałam wizytę, duże prawdopodobieństwo, że będzie dziewczynka - maluch rośnie pięknie.

Miłego dnia dziewczyny.

Gratuluje córeczki :) Macie wybrane imię?

Jak wczoraj byłam leniem patentowanym, to dziś nadrobiłam aktywność :D mieszkanko posprzątane, pranie i prasowanie zrobione. Czas na kawkę. Później jade na miasto załatwić kilka spraw i odbiorę Małego :)
Dziś na obiad pomidorówka :) syn się ucieszy :D


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Też o nim myślałam ale stwierdziłam, że za taką cenę nie będę kupować tylko na chwilę. Mam łóżeczko po synku. Kupię tylko materac
Dzień dobry wszystkim!
Też oglądałam to łóżeczko w sklepie i wszystko wygląda super ekstra, ale pod warunkiem, że macie drugie normalne na później, bo to jest dosyć malutkie. Wiadomo strasznie wygodne do karmienia w nocy np, ale krótki okres przydatności :) Chociaż to chyba tak jak z koszami Mojżesza :)

Dziewczyny czy Wy też tak strasznie kiepsko spicie? Dzisiaj w nocy więcej nie spałam niż spałam, jestem teraz jak zombie :/
@ewelinanice żyjesz? Już strasznie dawno żadnych wiadomości od Ciebie!


p19uskjojbeqaxq5.png
 
reklama
Do góry