reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dzień dobry! :)

U mnie pogoda słaba niestety jeszcze dzisiaj, ale jakoś chyba ciśnienie mi służy bo wstałam pełna energii :D

Byłam już w labo (znowu :p), z pieskiem na spacerze i zaraz biorę się za farbowanie włosów :)
Jutro lecę na próbny makijaż ślubny a potem M. zabiera mnie na randkę z okazji Dnia Matki :D :D

Naszło mnie na placki po węgiersku...ojojoj :p :p
 
reklama
Witam Was wszystkie.Mam pytanie, czy któras z Was miała podwyższone cisnienie w ciąży i brała jakies leki? Mi wczoraj gin.przepisała, naczytałam sie juz w necie o nadcisnieniu i zaczymam sie martwic...:hmm:

ja osobiście nie biore leków, ale miałam podwyższone, lekarz każe odpoczywać i jest lepiej, ale moja kuzynka tak, brała leki (dopegyt) i wszystko było ok :) dzidzia zdrowa
 
U mnie też pogoda paskudna aż nic się nie chce :/
Właśnie zastanawiam się jak przeorganizowac szafy żeby było miejsce dla maluszka w sypialni i jestem w kropce a jeszcze przecież muszę zmieścić łóżeczko... ojj będzie to wyzwanie :)
Czy któraś z was miała łóżeczko chicoo next 2 me? Co o nim myslicie? Cena nie jest niska i zastanawiam się czy warto inwestować?
 
Witam Was wszystkie.Mam pytanie, czy któras z Was miała podwyższone cisnienie w ciąży i brała jakies leki? Mi wczoraj gin.przepisała, naczytałam sie juz w necie o nadcisnieniu i zaczymam sie martwic...:hmm:
Z nadciśnieniem nie na żartów. Moja siostra miała w ciąży i bierz co Ci babka zapisała a wszystko powinno być dobrze..

3jgxflw1jd3417dv.png
 
Ja będę mieć tradycyjne łóżeczko w pokoju dzieci, a na pierwsze miesiące i spanie z nami w pokoju kupię kosz Mojżesza.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
89Katia Korzystałaś wcześniej z kosza ? Jak długo dziecko może w nim spać, 3 miesiące? Też się nad nim zastanawiam.
 
reklama
u mnie planuję kołyskę - nie ma miejsca na dodatkowe łóżeczko. Mamy niby za małe mieszkanie 68 m. Jak ja się urodziłam to z rodzicami i siostrą byłam w 14 m pokoiku i dali radę. Więc my też jakoś to ogarniemy.
Chyba że nie ograniemy to się kupi dom albo większe mieszkanie w okolicy.
 
Do góry