reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Jak mi ułożyło to nawet chyba nie macie pojęcia. Serduszko bije prawidlowo malenstwo uroslo tez prawidlowo ma 1.65 cm. Trafilam na super lekarza co mi wszystko pokazal i wytlumaczyl.

m3sxskjo6qsoarci.png
Super rewelacyjne wiesci

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziewczyny dzis na sniadane ciea bulka z serkiem danio waniliowym. Kolezanka w pracy patrzyla na mnie jak na wariatke.... na to po paru godzinach zjadlam sledzie hhe. Bylam dzis u endokrynologa. Mam powoekszenie wola 2 stopnia. Dostalam skierowanie na usg i tsh i anty cos tam [emoji14] najlepsze ze w cenie wizyty mialo byc usg a tu sie okaje ze skierowanie na usg tez prywatnie a w pt mam gin prywatnie... chyba trzeba bedzie krasc kase

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dzis jakis maksymalny spadek formy :( powstrzymuje sie od zygania, ale momentami jest okropnie, wszystko naraz mi dolega :( bym najchetniej lezala, ale nie zabardzo moge :/
 
@Bezkonserwantow daj znac co i jak ja tez czekam az M przyjedzie i jedziemy na IP

dziewczyny co sie dzieje? dlaczego IP, dlaczego oddzial?


ja zauwazylam ze moje samopoczucie jest zalezne od slonca, jak jest dzein sloneczny to sie dobrze czuje, jak pochmurny to spalabym caly czas

Dziewczyny leczace tarczyce, jak "wpadlyscie" na to ze cos jest nie tak?
 
Klementinka ja mam tak samo z samopoczuciem!weekend był piękny, słoneczny to pół dnia na podwórku spędziłam. A jak taka pogoda pochmurna i deszczowa jak dziś to nic się nie chce. A zmiany w tarczycy zauważysz po nagłej zmianie wagi, albo tycie albo chudnięcie szybkie. Poza tym kołatanie serca, człowiek senny, rozdrażniony i zmiany nastrojów. W umie objawy jak w ciąży. Najlepiej zrobić sobie tsh i wszystko wiadomo:)
 
Ja przy okazji usg piersi miałam usg tarczycy i tam wyszło ze mam guzek. Na szczęście tsh mam caly czas w normie, ale wiem, ze muszę to kontrolować.

Dziewczyny napiszcie co się dzieje :( martwimy się!!!


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Nie jest dobrze prosze Was o modlitwe za maluszka walczy ale niewiadomo jak dlugo... Odezwe sie jak bede cos wiecej wiedziec narazie pozostalo mi plakac i modlic sie
 
reklama
Do góry