reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
@89Katia noo ale masz inne objawy, musi byc dobrze :)

Mam dzisiaj tyle sprzatania w domu, ze nie wiem za co sie wziac, bylam w pracy dzis na nocy i jak wrocilam to mam ochote zawrócić i wyjść.... I nie wiem czy najpierw moze zamordować chłopa, ze nic nie zrobil, czy kota, ze sie wścieka, czy isc spac i miec to gdzieś.. [emoji21][emoji21][emoji21]


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@iśka90 idź spać :) Pamiętam, że mówiłaś, że będziesz miała sporo wolnego. Najpierw odpocznij. Bałagan nie ucieknie (niestety :p ), a jak się wyśpisz to ogarniasz razem z mężem obowiązkowo :)
 
W poprzedniej ciąży nie miałam specjalnie mdłości, w tej tak samo, o dziwo pojawiają się tylko wieczorem a od rana jak gdyby nigdy nic :D z jedynych bardziej widocznych objawów to zmęczenie ale też nie aż tak tragiczne jak poprzednio no i kiepsko śpię i to mnie najbardziej dobija.

W ciąży z synem nie mogłam patrzeć na mięso i najchętniej jadłabym tylko zupy, teraz kompletnie tego nie mam.

Powodzenia na najbliższych wizytach, ja mam jeszcze 3 tygodnie do kolejnej [emoji33]
 
Tak... jakoś na sama myśl mi niedobrze ;) wczoraj od dawna zjadłam małe udko z kurczaka ;)

hchy43r8h8l5x99d.png

ja wczoraj tez posmakowalam devolaja, nawet nawet byl bo duzo panierki i ser w srodku.
mi tez wystarczy mieso zobaczyc i juz mi sie zoladek wywraca do gory nogami.

@89Katia noo ale masz inne objawy, musi byc dobrze :)

Mam dzisiaj tyle sprzatania w domu, ze nie wiem za co sie wziac, bylam w pracy dzis na nocy i jak wrocilam to mam ochote zawrócić i wyjść.... I nie wiem czy najpierw moze zamordować chłopa, ze nic nie zrobil, czy kota, ze sie wścieka, czy isc spac i miec to gdzieś.. [emoji21][emoji21][emoji21]


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie tez syf ale to norma po weekendzie, mimo ze piateczek na sprzataniu spedzilam.
zeby chociaz maz zdazyl zmywarke ogarnac bo znowu bedzie mna szarpac nad nia.
 
Witajcie kobietki :)

Oj mnie mdłości też męczą cały czas, zajadam je zielonymi jabłkami, a rano przed wstaniem z łóżka obowiązkowo banan. No i jakoś to trzeba przetrwać.

Dzisiaj mam ochotę na zupę z botwinki, więc chyba zaraz pobiegnę na pobliski targ :p

W piątek wieczorem byłam jeszcze na kontroli jajnika bo tam mojemu gin sie coś nie spodobało przy ostatnim usg, ale na szczęście wszystko jest dobrze.
Przy okazji podejrzeliśmy fasolkę i już ponad 1,5 cm mierzyła :D
 
Ja na miesa juz grubo ponad miesiac nie mogw spojrzec :/
Jogurty mi strasznie smierdza :)
Czasem troche kurczaka skubne...
Ja tez przy lodowce zaslaniam.nos :D
Katia kazda ciaza jest inna, powiem wam ze w dwoch poprzednich nie mialam takich mdlosci jak w tej ciazy I zeby az tak dlugo mnie meczyly.
 
Kupilam pierwsza rzecz dla maluszka ale raczej bedzie nam dlugo lezec, zanim dziecie bedzie z tego korzystac ;) kupilam w lupie a ze bylo w idealnym stale I po 10e to wzielam ;) nie moglam sie powstrzymac
received_1494355467264053.jpeg
 

Załączniki

  • received_1494355467264053.jpeg
    received_1494355467264053.jpeg
    91,1 KB · Wyświetleń: 314
reklama
Do góry