reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Mnie męczą mdłości od rana do wieczora :( czasem w południe przechodzi ale wieczory znowu kiepskie :( jak sobie radzić? Jestem przez to nie do życia:(

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Przynajmniej wiecie, że jest ok.

Ja od 3 dni nie mam mdłości i zastanawiam się co tam słychać...
 
Też ostatnio prawie w ogole nie jem mięsa ani wędliny. Wczesniej platki i nabiał mogl dla mnie nie istniec a teraz codziennie platki na sniadanie.

Ja sie wczoraj wieczorem prawie z kiblem tulilam, już nad nim stalam i mna szarpalo, ale nie chcialo nic wylecieć. Rano po przebudzeniu czuje się najlepiej, potem jest coraz gorzej a wieczorem apogeum. A dzis mi smierdzi nawet szafka z makaronami i herbatami. O lodówce nie wspomne, bo wstrzymuje oddech jak ja otwieram. Niby fajnie, bo wiemy ze jest ok, ale naprawde idzie sie wykończyć.. Jak ja bym juz chciala listopad....

@89Katia, a moze po prostu juz dalszy etap ciąży i minely mdłości? Kiedy masz wizyte?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam mdłości :) 7tc. Byłam w sobotę na wizycie, i wszystko u mnie ok. Bardzo się cieszę bo w poprzedniej ciąży wymiotowałam do 4 miesiąca i strasznie schudłam. Teraz w zamian za to mam mega apetyt, ciągle bym tylko jadła. No i do pracy chodzę, więc mam nadzieję, że mnie mdłości nie dopadną :)
 
reklama
Do góry