reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dziewczyny kiedy "dzidzia" zagnieżdża się w macicy? W którym tygodniu? Według miesiączki mam 3 tydzień 6 dzień, według owulacji 4 tydzień 1 dzień. Boję się, bo naczytałam się, że zanim się zagnieżdzi, to 60% roni. Kuuuźwa umrę ze strachu. Wczoraj betę miałam 406, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Jutro idę na powtórkę. Błagam napiszcie co wiecie?
Z bety można wyczytać, że się zagniezdzil. Ale nie rozumiem miesiączkę miałaś 3 tyg temu a owulke 4?

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
reklama
Dziewczyny kiedy "dzidzia" zagnieżdża się w macicy? W którym tygodniu? Według miesiączki mam 3 tydzień 6 dzień, według owulacji 4 tydzień 1 dzień. Boję się, bo naczytałam się, że zanim się zagnieżdzi, to 60% roni. Kuuuźwa umrę ze strachu. Wczoraj betę miałam 406, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Jutro idę na powtórkę. Błagam napiszcie co wiecie?
1490133106-aaaaaa.png
tu masz normy. Każde laboratorium ma własne.

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
Z bety można wyczytać, że się zagniezdzil. Ale nie rozumiem miesiączkę miałaś 3 tyg temu a owulke 4?

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
Tak, bo z miesiączki wylicza mi wcześniejszą ciążę, a owulacje miałam wcześniej, bo 13 dnia cyklu, więc ciąża jest starsza o dwa dni według owulacji.. chyba o jeden dzień. Dobrze napisałam? Nie ważny już ten jeden dzień. Jestem zmartwiona czy fasolka jest już bezpiecznie w macicy?
1490133106-aaaaaa.png
tu masz normy. Każde laboratorium ma własne.

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
Dziękuję na tabelkę, znam i przeglądałam, ale już zgłupiałam z tego wszystkiego :( za dużo internetu. Aplikacja która wylicza mi tygodnie przysłała wiadomość, że na tym etapie 60% roni. Echhh
 
Pamiętaj, że owulacja owulacja jeszcze parę dni zarodek się zagnieżdża. Powtórz betę po 48 lub 72 h i zobaczysz czy przyrost jest prawidłowy. Jak ja robiłam pierwsza betę miałam 84.

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
Wiem, że trudno powiedzieć, ale nie czytaj wszystkiego w necie. Bo się tylko stresujesz a to szkodzi fasolce :)

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
O co chodzi z tymi 4 dniami do odlotu? :>



Ja mam w planie wziąć kilka piątków wolnych, w ten sposób będe miała kilka przedłużonych weekendów do Świąt :):)




Tutaj liczy się umiar, tak samo z zieloną jak i czarną herbatą. Obie mają kofeinę, która nie jest wskazana w ciąży. Ja piję 1-2 szklanki herbaty dziennie. Samą wodą przecież nie da się żyć :p Poza tym szybko marznę, więc muszę się czymś ogrzać :)

Wyobraźcie sobie, że od wczoraj minęła mi senność. Czuję się bardzo dobrze :) Normalnie szok!!!! :D

Gabrika bardzo dobry pomysł z tymi piątkami [emoji106][emoji3] chyba go zaadoptuje

Wiem,wiem
Moja szwgaierka cala ciaze rechala faje i to po dwie paki dziennie ze na sali porodowej dostala takich dusznosci ze to bylo zapalenie oskrzeli od fajek, ma urodzila sie zdrowa.......ja z kolei uwazalam w 1 ciazy na mala robilam wszytsko co mialam robic a urodzila mi sie z wada.serduszka i w wieku 3,5 lat byla operowana. I gdzie tu sprawiedliwosc qrwa [emoji34] herbaty nie zaszkodza bo lepsze niz fajki

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png

Och faktycznie ... nie ma sprawiedliwości :/ najważniejsze, ze jest dobrze
Ale mnie tez to wkurza niemiłosiernie [emoji35]

Pamietam, ze jutro oprócz mojej jest dużo wizyt :)
Piszczę która i o której :) będziemy trzymać kciuki :)

Ja o 14:20 :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017

Powodzenia !!! [emoji6]

Ja o 13:30 :)


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia !!! [emoji6]

Ja już po wizycie się melduję! :) Jest serduszko, widziałam jak zarodek pulsuje :) kolejna wizyta za 2 tygodnie, zaraz wrzucę zdjęcie. Ale jestem szczęśliwa. Jak sobie myślę ze bije we mnie jeszcze jedno serduszko to takie niesamowite i mam łzy w oczach ze wzruszenia. :)

Karolka cudowne wieści [emoji3][emoji7][emoji3][emoji7][emoji3]

Ja jutro na 17:15 ... trzymam za nas wszystkie kciuki ! [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Miłej nocki mamuśki [emoji286]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry