reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny kiedy "dzidzia" zagnieżdża się w macicy? W którym tygodniu? Według miesiączki mam 3 tydzień 6 dzień, według owulacji 4 tydzień 1 dzień. Boję się, bo naczytałam się, że zanim się zagnieżdzi, to 60% roni. Kuuuźwa umrę ze strachu. Wczoraj betę miałam 406, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Jutro idę na powtórkę. Błagam napiszcie co wiecie?
Jeśli już jest beta to znaczy że się już zagniezdzilo bo od tego momentu zaczyna być produkcja bety. Ale to pewnie bardziej złożony proces niż mówię. Głowa do góry, jutro beta!

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Cześć :)

@Ankus spokojnie :) ciąża to nie matematyka :) już na tym etapie nasze dzieciaki pokazują, ze są różne ;) u jednych w tym samym tygodniu i dniu ciąży będzie już serce, u innych dopiero zarodek, a jeszcze u innych tylko pęcherzyk. I każda z tych ciąż będzie rozwijać się prawidłowo.
Ciąża naprawdę uczy cierpliwości i pokory. Nic się tutaj nie da przyspieszyć (a szkoda :) ).
Masz pozytywny test, piękna bete :) sprawdź jeszcze przyrost i ciesz się swoim stanem :)
Będzie dobrze :)

U Was tez jest taka paskudna pogoda???? Wrrr!!! ☂️[emoji299]️[emoji943]


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Dzień dobry wszystkim :)

@Ankus to Ciebie ta aplikacja "pocieszyla"... Najlepiej ja usuń i za dużo nie czytaj tylko w miarę możliwości cierpliwie czekaj na rozwój wydarzeń. Ja w pierwszej ciąży czytałam ciągle i niestety bardzo dużo o poronieniach. Myślę że przez to też ściągalam na siebie złe myśli. :(
Teraz czytam tylko czasami co w danym tygodniu ciąży się rozwija, ale też sobie jakoś nie biorę tego do serca bo tak jak @89Katia napisała, widać wszystko rozwija się w swoim indywidualnym tepie. :)

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzisiaj ✊✊✊ :* mam nadzieję że już będą piękne fasoleczki i bijące serduszka :)

U mnie też okropna pogoda, od wczoraj pada i pada.
 
Dziewczyny kiedy "dzidzia" zagnieżdża się w macicy? W którym tygodniu? Według miesiączki mam 3 tydzień 6 dzień, według owulacji 4 tydzień 1 dzień. Boję się, bo naczytałam się, że zanim się zagnieżdzi, to 60% roni. Kuuuźwa umrę ze strachu. Wczoraj betę miałam 406, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Jutro idę na powtórkę. Błagam napiszcie co wiecie?
BEta rosnie okolo 48 godz po zagniezdzaniu
 
Witajcie. .. no i nici były z mojej wizyty ....Tak się źle czułam że nie dałam rady się podnieść. ..więc wizyta przełożona na piątek ... obecnie jestem w 7t 4d ...i wmawiam sobie ze jeszcze / az miesiac i mdłości i wymioty odejdą....... w dodatku moja twarz jest cała w wypryskach..... aż wstyd się pokazać na mieście.. ten stan jezcze trochę się utrzyma identycznie mialam w ciąży z córką
 
reklama
Mieszkam we Francji ... tu nie podaje się w ciąży żadnych leków witamin czy suplementów jeśli nie jest to wymagane .... ja nic przyjmuje.... wina hormonów ewidentna. .. bo normalnie nie mam problemów z cerą
 
Do góry