reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Tak, we wloszech jestem

Dziewczyny co wy robicie jak wam ciśnienie spada ?? Tak mi łapy zaczely latac,ze szok. Pozarlam cukru i chyba przeszlo...jakies inne sprawdzone sposoby ??

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
To nie ciśnienie, a cukier... trzeba jeść regularnie i często. Mi diabetolog zalecił 6 posiłków dziennie.

Robiłaś badanie cukru ma czczo?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jak lubie kawe tak teraz wg nie mam ochoty. A juz szczególnie z mlekiem to mi jest nie dobrze. A jak u was to wyglada?

m3sxskjo6qsoarci.png
Mnie kawa tez nie podchodzi :/ wydaje mi się kwaśna :(

Co do zachcianek to ja też mam ciągle ochotę na bardziej treściwe rzeczy. Zdecydowanie więcej węglowodanów mój organizm się domaga ;(

Dzisiaj np zrobiłam placki ziemniaczane z gulaszem i zjadłam dwie porcję[emoji85]

Poczekam jeszcze aż pojawi się serduszko i wtedy pogadam z moja dietetyczka żeby mi pomogła dietę ustawić na mój nowy stan :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie kawa tez nie podchodzi :/ wydaje mi się kwaśna :(

Co do zachcianek to ja też mam ciągle ochotę na bardziej treściwe rzeczy. Zdecydowanie więcej węglowodanów mój organizm się domaga ;(

Dzisiaj np zrobiłam placki ziemniaczane z gulaszem i zjadłam dwie porcję[emoji85]

Poczekam jeszcze aż pojawi się serduszko i wtedy pogadam z moja dietetyczka żeby mi pomogła dietę ustawić na mój nowy stan :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
O tak zdecydowanie tez tak mam. Jak wczesniej mialam problem by opedzic się od slodyczy tak teraz mam ochote na porządne żarcie :)

m3sxskjo6qsoarci.png
 
@Adrianna.em piękna fasolka ❤❤❤

@Anusiak1507 hej :) współczuję strat ale teraz trzeba być myśli, że wszystko będzie dobrze :* a przyrost piękny, nie ma co się martwić tylko cieszyć :)

@sylwkaq90 oj to objawy pełna para... się nacierpisz kochana... ale dzidzia rośnie to najważniejsze. :)

A ja mam ochotę na takiego prawdziwego hamburgera z wołowina i warzywami... jutro planuje się wybrać z przyjaciółką. :D Ogólnie to bym ciągle jadła i jadła.
Kawy na szczęście przed ciąża nie piłam i teraz też nie mam potrzeby. :)
 
reklama
Do góry