reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@inka.jestem w drugim cyklu od laparoskopii torbieli na jajniku sie udało. Wcześniej, przed operacją, niby sie nie zabezpieczalismy, ale raczej pilnowałam, zeby w dni plodne jednak sie nie seksic, bo nie wiedzialam jak to bedzie z ta torbielą w ciąży.

W zeszlym roku, gdy zaszlam w pierwsza ciążę, tez sie udalo jakos za drugim razem. Niestety serduszko przestało bić ok 6-7 tyg, o czym dowiedzialam sie 3 tyg. później, czyli gdzieś w 9tc. Tak więc wydaje się, ze z zajściem nie mam wiekszych problemów, mam nadzieję ze tym razem i z donoszeniem nie będzie... Matko, jak ja chce juz ten czwartek i USG... :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny oby bylo wszystko w porzadku u każdej z nas <3
Ale tej nocy sie wystraszyłam.. Głupek ze mnie. Oczywiście wszystkie objawy wróciły. Rano rzyganko zaliczone. No a po sniadaniu tez szalu nie ma. Na szczescie wymiotuje przed śniadaniem hehe..
@89Katia a jak ta sytuacja w firmie? Cos juz sie wyjasnilo? Nie stresuj sie kochana. Myśli o swojej fasolce. Teraz wy jestescie najwazniejsi.
 
Dzisiaj krecha testowa jest tak ciemna jak kontrolna :) jeszcze mi 2 testy zostaly ;) po jednym na jutro i poniedzialek a we wtorek i w czw na bete pojdeZobacz załącznik 799255
Na teście już definitywnie widać ciążę więc nie ma co robić kolejnego. Mi wyszedł w dzień miesiączki popołudniu. Słaba kreska. Na drugi dzień rano prawie Niewidoczna. Poszłam na betę po dwóch dniach i była ładna. :)
 
Kochane ja już po wizycie!
Widziałam moją fasolkę! Pęcherzyk ciążowy z żywym płodem o crl 1,5mm i już widoczną akcją serca :) :) 6 tydzień :)
Uff, troche mi ulżyło :D
Super [emoji7] Gratuluję [emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
@Aneta266 u mnie to dokładnie 5tydzień 3dzień więc to na prawdę dopiero początek akcji serca, ja nawet nie potrafiłam dojrzeć, że coś tam pulsuje :p W sumie nie powiedział konkretnie jakie tętno, ale mówił, że wszystko wygląda ładnie. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie będzie lepiej widoczne serduszko :)

Dziękuję kobietki za gratulacje :* :*
 
reklama
Dziewczyny, czy Wasi mężowie juzwiedza o ciazy? W jaki sposob powiedzialyscie o ciazy? Moj maz wraca 28.03 chcialabym zrobic mu niespodzianke, kupic jakies body niemowlece z napisem You're going to be a dad again!!, dolaczyc zdjecie z usg i albo breczyc mu w formie powitalnego prezentu albo zostawic na lozku w sypialni lub umywalce w lazience i jak pojdzie odświeżyć sie po podrozy to znajdzie niespodzianke ;)
Ja w dzien kobiet dalam pudełeczko z testem i pogratulowalam. ;)

m3sxskjo6qsoarci.png
 
Do góry