reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
A wiecie ze ja boli krzyza nabawilam sie w pierwszej ciazy i tak zostalo mi do dzis, niestety :(
Przed okresem zawsze mnie bolaly ledzwia, korzonki,rwa kulszowa wszystko doslownie. W tym szczesliwym cyklu tez mialam te bole, mam je praktycznie caly czas ale staram sie nie przyciagac czarnych mysli.


Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co pisze jej założycielka to jest to grupa tajna i nie widać :)

Nie widać co piszesz, ale u twoich znajomych wyświetla sie ta grupa jako proponowana i widza kto ze znajomych do niej należy. Wiem, bo należałam kiedyś do takiej grupy "starające sie o dziecko", i koleżanka mi o tym powiedziała [emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Kochane :-) :)
Ale napisałyście, ledwo przebrnęłam przez wszystkie nowe posty!

Zaparcia - zjem sobie suszoną śliwkę i trochę pomaga

Pudełko wspomnień - też mam, ale póki co już nie zaglądam, bo co zajrzę to ryczę :oops: Jakaś płaczliwa się zrobiłam...

Gratuluje pięknych pęcherzyków - niech kropeczki zdrowo się rozwijają :biggrin2:

Kwas foliowy przyjmuję w preparatach, od dziś - Pregna Plus + Pregna DHA. Wcześniej solo.

Witajcie nowe Listopadówki :-) :)

Też pracuje w korpo, młyn jak nie wiem, delegacje częste. Nie raz mnie kusi żeby powiedzieć, że muszę się oszczędzać, ale jeszcze się wstrzymam. Myślę, że na pewno końca marca, albo do końca pierwszego trymestru. Chociaż u mnie już lekko brzuszek widoczny - w pierwszej ciąży też tak miałam (po tym się zorientowałam, że coś jest na rzeczy ;)) i wczoraj kolega mi powiedział - ale masz ładny brzuszek :eek: W pierwszej ciąży też faceci od razu wiedzieli, że jestem w ciąży, kobiety się zorientowały dopiero jak powiedziałam.

Za mną mega śpiący wczorajszy dzień - jak tylko miałam szansę spałam!
A dziś poranne mdłości - zaczęło się?
Ale to tak mnie ścieło, że 15 minut na zimnych kafelkach w łazience siedziałam bo nie byłam w stanie głowy do góry podnieść, od razu czarne mroczki i szumy w uszach. Mam nadzieję, że to taka jednorazowa akcja ;)

Powodzenia na dzisiejszych wizytach :-D
 
reklama
Witam się póki co bardzo nieśmiało :) robiłam dzisiaj test i wyszedł pozytywny. Jak się uda to po raz drugi będę małą listopadowego dzieciaczka. Pierwsza córka jest z listopada 2013.
W czwartek mam wizytę, ale póki co czuje się super, bez żadnych objawów,
Nie wiem czy uda mi się przeczytać Wasze poprzednie posty, ale postaram się być teraz na bieżąco

Miłego dnia! :D
 
Do góry