reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dzień dobry, ja pol nocy nie spałam. Najpierw nie moglam zasnąć, potem wstawalam na siku, a nad ranem mój kot bawił się wszystkim, co znalazł na podłodze;) dobrze że do pracy na 9.40 dopiero. Nie mogę doczekać się wizyty, wcześniej nie brałam pod uwagę że coś może być nie tak, ale tyle się naczytalam na forum, że się boję:/

Sent from my LG-K520 using Forum BabyBoom mobile app
nie stresuj się :) gdyby złe rzeczy działy się w ciąży często, to nasz gatunek już dawno by wymarł. Większość ciąż jest zdrowych i bez problemów. Na forum wygląda to inaczej, ale tu są tylko kobiety w ciąży lub po ciąży lub chcące być w ciąży, więc też wydaje się że nieszczęścia są normą. A jeszcze tu o tym piszemy, normalnie nikt o tym nie mówi głośno.
Także większe szanse, że będzie wszystko ok, niż że coś się wydarzy
 
reklama
Oj dziewczyny za mna wlasnie pierwsze megaaa mdlosci.. Juz mialam prawie spotkanie z kibelkiem.. Pot mnie oblał, tragedia! Jem teraz sniadanie, ale co jakis czas mnie zamuli. Mam nadzieję, ze nie bede musiala go "oddac" hehe
Trzymam kciuki za wizyty dziewczyny! Bedzie dobrze! :)
 
nie stresuj się :) gdyby złe rzeczy działy się w ciąży często, to nasz gatunek już dawno by wymarł. Większość ciąż jest zdrowych i bez problemów. Na forum wygląda to inaczej, ale tu są tylko kobiety w ciąży lub po ciąży lub chcące być w ciąży, więc też wydaje się że nieszczęścia są normą. A jeszcze tu o tym piszemy, normalnie nikt o tym nie mówi głośno.
Także większe szanse, że będzie wszystko ok, niż że coś się wydarzy

Dokładnie, jak pisze @caltha - nie stresuj się tym, że my się stresujemy! Często na wyrost czy też dlatego, że mamy za sobą różne historie. Forum to takie miejsce, gdzie możesz bez obaw podzielić się swoimi lękami, niepokojami. O tym w realu często się nie rozmawia. Ja też nie miałabym z kim o tych moich troskach pogadać, bo jeszcze nikt nie wie. A z M. to inna rozmowa. Dlatego super, że tu w jednym miejscu jesteśmy i że jest nas już coraz więcej :)
 
Oj dziewczyny za mna wlasnie pierwsze megaaa mdlosci.. Juz mialam prawie spotkanie z kibelkiem.. Pot mnie oblał, tragedia! Jem teraz sniadanie, ale co jakis czas mnie zamuli. Mam nadzieję, ze nie bede musiala go "oddac" hehe
Trzymam kciuki za wizyty dziewczyny! Bedzie dobrze! :)
Który masz tc?
 
reklama
Cześć @Mimi2330 :) zapraszamy :)

Ale mam dziś niechcieja :( Ogarnelam mieszkanie, wstawiłam pralkę i zmywarkę i poszłabym już spac. Wow! Aż 3 godz aktywności za mną [emoji23][emoji23]
Niestety spanie odpada, bo dziś jestem z synkiem sama, a ten energii ma za 2 :)



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
 
Do góry