reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dziewczyny doradźcie proszę!

Mam umówione 2 terminy wizyty u gin: na dzisiaj i na czwartek. I zastanawiam się kiedy iść o_O Jestem mniej więcej 28 dni po owu, chciałabym oczywiście zobaczyć serduszko...

Pisałam do gin, ale nie odpisuje a dzisiejsza wizyta miałaby odbyć się o 13:40. Co byście zrobiły na moim miejscu?
 
reklama
Dziewczyny doradźcie proszę!

Mam umówione 2 terminy wizyty u gin: na dzisiaj i na czwartek. I zastanawiam się kiedy iść o_O Jestem mniej więcej 28 dni po owu, chciałabym oczywiście zobaczyć serduszko...

Pisałam do gin, ale nie odpisuje a dzisiejsza wizyta miałaby odbyć się o 13:40. Co byście zrobiły na moim miejscu?
Ja bym poszła w czwartek. Te dwa dni mogą dużo zmienić w rozwoju Maluszka, a po co iśc Ci dzisiaj i dowiedzieć się że masz przyjść w czwartek jeszcze raz
 
nie bój się jesteś twarda i cierpliwa:cool:
mnie właśnie ciągnie w dół w podbrzuszu, dziś tkliwa prawa pierś, i mam okropną ochotę na sex:rofl2:
a moj M śpi po nocce
to okropne albo normalne, wraca mi gest samowystarczalnej, buuu
głupieję w tej ciąży
nie poszłam na badania, przygotowałam się na kółko plastyczne na jutro
zaczęłam tworzyć krzyżówkę na konkurs ekologiczny i stanęłam w miejscu
nie umiem wkleić komórki przed wierszem, bo mi ucieka na sam koniec, buuu
wyłączyłam laptop
nie mogę się rozbudzić, jakby mnie ktoś butem albo rybą pierdzielnął
dobrze, że do pracy na 12.30
matuchno, co ludzie powiedzą jak się dowiedzą, no zboczona, prokreuje jak królik
wiem wiem głópawka, bo przecież co ich to obchodzi
całuję Was, mocno trzymam kciuki za wszystkie, bądźcie zdrowe i wasze brzuszki też
a kawa mnie też pomaga na bóle głowy,
tabletek jednak staram się nie brać, warto się też przewietrzyć
 
Dziewczyny doradźcie proszę!

Mam umówione 2 terminy wizyty u gin: na dzisiaj i na czwartek. I zastanawiam się kiedy iść o_O Jestem mniej więcej 28 dni po owu, chciałabym oczywiście zobaczyć serduszko...

Pisałam do gin, ale nie odpisuje a dzisiejsza wizyta miałaby odbyć się o 13:40. Co byście zrobiły na moim miejscu?
Lepiej poCzekaj.
Mi ginka kazała przyjść za tydzień ale to dopiero by był 6tc. To chyba też wcześnie
 
Ja dziś mam 5tc 4dn i jakiś 24dpo i na pewno nie będzie jeszcze serduszka, ale mam nadzieje, zobaczyć piękny zarodeczek :)

@gabrika ja bym pewnie poczekała do czwartku.

Zrobiłam sobie mleko z kawa. Może trochę mnie dobudzić. Ciśnienie mam niskie jak na mnie, bo 108/68.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
 
reklama
Do góry