reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2017

Cały wieczór mąż robił mi okłady i po kilku godzinach pękłam i wzięłam apap bo nie pomagało

w57v3e3kfucyl84a.png

kawa z cytryną- ciśnieniem się nie martw, bo w ciąży niebezpieczne jest nadciśnienie, ale z dolnym powyżej 140, kawa raczej Ci aż tak nie podniesie. No i chodzi o ciśnienie, które się utrzymuje długo, a nie chwilowe spowodowane chorobą czy wysiłkiem

okłady na czoło z surowych ziemniaków- kroisz w grube plastry i przykładasz

kciuki za wizytujące dziś @Bezkonserwantow @89Katia
 
reklama
Dziewczyny ja od swojego gina dostalam taka listę z podzialem na trymestry ciąży w której jest opisane jakie badannia zrobic w danym miesiącu...jest ich multum.Dodatkowo nie muszę miec skierowania tylko w recepcji mówię w którym jestem i mi wpisuja to do labu.W sumie to mniej zachodu dla lekarza.Tylko na usg genetyczne przeziernosci muszę isc ze skierowaniem do szpitala.Będziecie robic badania genetyczne typu paapa,nifty czy harmony?

Też dostałam taką listę, w rejestracji mam tylko pokazywać kartę ciąży.
Badania genetyczne - jeszcze się nie zastanawiałam, może na kolejnej wizycie zapytam o nie gina.
Kiedy należy je wykonać?
 
Hej dziewczyny!

Dziękuje za kciuki :) bardzo się przydadzą [emoji4][emoji4]

Tak dużo napisaliście, ze nie pamietam co komu odpisać :)

Współczuje migren!!! [emoji33] ja kiedyś miałam je bardzo czesto. 3 dni wyjęte z życia :( ale wtedy nie byłam w ciąży i mogłam brać leki.

Ja nie miałam plamienia implat. ale 5-6 dni po owulacji bolał bardzo mnie krzyż, miałam mdłości i gorączkę. Po kilku godz wszystko minęło.

Dziś synek został w domu. Brzydki katar się zaczyna. Ech....


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
 
Dzień dobry :-) :)
Ja od 5 na nogach, w drodze do pracy popsuł się tramwaj i nie dojechał. Czekałam na następny z 15 minut - masakra! Co by tu jeszcze dołożyć do pechowej 13 - urwało mi się ucho w torbie i musiałam ją taszkać "na sobie" :realmad: I jeszcze sobie pomyślałam - dlaczego nie wzięłam tego L4, jak mnie gin wysyłał? Teraz zamiast tego wszystkiego mogłabym spać w wygodnym łóżeczku pod ciepłą kołderką :rolleyes2: Rozmarzyłam się :-D
Miłego dnia!
 
Też dostałam taką listę, w rejestracji mam tylko pokazywać kartę ciąży.
Badania genetyczne - jeszcze się nie zastanawiałam, może na kolejnej wizycie zapytam o nie gina.
Kiedy należy je wykonać?

pappa przed usg genetycznym- wynik jest potrzebny do tego usg, wtedy wynik usg genetycznego jest jeszcze bardziej wiarygodny. Testy wolnego płodowego dna można robić i dużo wcześniej. Na mamaginekolog jest o tym duży wpis
 
Mam mega stersa dziewczyny [emoji32][emoji32][emoji26][emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Będzie dobrze!!! Myslami jesteśmy z Tobą :) daj koniecznie znać jak bedziesz po :)


Ja oczywiście zrobie usg genetyczne i jeśli tam nie daj Boże będzie cis nie tak to nifty.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
 
Ja około terminu @ miałam i klucie ostre jajnikow i właśnie takie bóle przy oddychaniu. Gin powiedziała żeby obserwować i zapisała Magne B6.

Dopóki ból jest niewielki i nie wymaga zażywania Nospy to myślę że nie powinnaś się martwić. Ewentualnie pogadaj z lekarzem.

Czy wy mialyscie plamienie implantacyjne? Bo ja nic a nic i teraz zastanawiam się czy to na pewno dobrze....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Gabrika ja tez nie mialam plamienia imoplantacyjnego. Szczerze mówiąc nawet nie wiem, kiedy to sie stało. Może i cos czulam, ale w tym miesiacu w ogole nie zwracalam uwagi na objawy, bylam pewna, ze teraz sie nie uda :)
Mam mega stersa dziewczyny [emoji32][emoji32][emoji26][emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie stresuj sie. Spokojnie :) bedzie wszystko w porządku :)
 
reklama
Dzień dobry, ja pol nocy nie spałam. Najpierw nie moglam zasnąć, potem wstawalam na siku, a nad ranem mój kot bawił się wszystkim, co znalazł na podłodze;) dobrze że do pracy na 9.40 dopiero. Nie mogę doczekać się wizyty, wcześniej nie brałam pod uwagę że coś może być nie tak, ale tyle się naczytalam na forum, że się boję:/

Sent from my LG-K520 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry