reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2017

Mi ginekolog kazała zrobić morfologię tarczyce glukozę i mocz wiec ide w piatek na badania a mam sie pokazać ponownie u Pani ginekolog za dwa tygodnie mam nadzieje ze do tego czasu będzie wszystko ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja od swojego gina dostalam taka listę z podzialem na trymestry ciąży w której jest opisane jakie badannia zrobic w danym miesiącu...jest ich multum.Dodatkowo nie muszę miec skierowania tylko w recepcji mówię w którym jestem i mi wpisuja to do labu.W sumie to mniej zachodu dla lekarza.Tylko na usg genetyczne przeziernosci muszę isc ze skierowaniem do szpitala.Będziecie robic badania genetyczne typu paapa,nifty czy harmony?
 
Ja zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz też mam bóle podbrzusza jak się nadwyrężę albo za dużo chodzę. Na szczęście odpoczynek pomaga :) widzę że kilka koleżanek też jest mamami dzieciaczków z 2016 roku :) przy mojej córeczce ciężko jest poleżeć chyba że akurat ma drzemkę więc wtedy korzystam i ja :) a jak to jest z noszeniem przez Was dzieciaczków?bo ja staram się nosić córeczkę jak najmniej ale czasami jak płacze i chce konieczni na ręce to mięknę i ją biorę :) pomimo że waży już ponad 11 kg....
ja noszę swoją i nawet czasem śpi na mnie. Mam nadzieję, że nie będę musiała mieć zakazu na noszenie- ciężko by było, bo to taka przylepa i często Wola żeby zrobić jej dzidziusia ;) tylko moja jest leciutka

Aniaa81 ja zrobię, ale tylko pappa. Szkoda mi kasy na wolne płodowe dna, ciąża będzie kupę kasy kosztować, badania córki kosztują, a maluch też pewnie swoje, więc ponad 2tys to mi by było szkoda.
 
@89Katia @Bezkonserwantow powodzenia ma wizytach jutro [emoji6]

@gabrika plamienia implementacyjne nie zdarzają się tak często i tylko wtedy gdy zarodek zagnieżdżając się trafi na naczynie krwionośne. Ja czułam zagnieżdżenie 8dpo ... takie mega ukłucie i słabo mi było jakoś tego dnia ale zero plamienia.

U mnie weekend super ... wczoraj teatr (super komedia), potem spotkanie ze znajomymi a dziś kino z przyjaciółkami, taki babski wypad [emoji39] ... No i niestety jutro do pracy :/

Milego tygodnia mamuśki !

@LayDeeK trzymam mocno kciuki aby było dobrze [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Mamuśki [emoji4] Wybaczcie moją nieobecność Ale ostatnie dni jestem jak zombie [emoji32] Mdłości i zmęczenie nie dają mi spokoju, a jeszcze wczoraj złapała mnie taka migrena że myślałam że umrę [emoji22] Wzięłam paracetamol bo nic nie pomagało... Dziś głowa nadal ćmi i się zastanawiam czy jeszcze jeden paracetamol mogę wziąć... Co Wy stosujecie na bóle głowy?
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Dzień dobry Mamuśki [emoji4] Wybaczcie moją nieobecność Ale ostatnie dni jestem jak zombie [emoji32] Mdłości i zmęczenie nie dają mi spokoju, a jeszcze wczoraj złapała mnie taka migrena że myślałam że umrę [emoji22] Wzięłam paracetamol bo nic nie pomagało... Dziś głowa nadal ćmi i się zastanawiam czy jeszcze jeden paracetamol mogę wziąć... Co Wy stosujecie na bóle głowy?
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]

w57v3e3kfucyl84a.png

Witaj KaSia. Ja tez miałam migrenę raz na szczęście i wzięłam Apap, bo nie było innej opcji. Cmienie później jakoś przeszło. Spróbuj kawki zanim weźmiesz kolejny, może pomoże [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paulina1988 mój synek waży jakieś 10 kg i jak trzeba to noszę bo on jeszcze nie chodzi, wózek też muszę wnieść/wynieść choć mam tylko kilka schodków ale zawsze, myślę, że noszenia nie uda się nam uniknąć ;)

@Majeczka85 kciuki aby wszystko skończyło się dobrze, będziemy mieć podobny termin :)

@Aniaa81 ja taki system badań mam w Luxmedzie, dodatkowych badań na USG genetycznym nie będę robić chyba, że będzie ku temu przesłanka, w poprzedniej ciąży nie robiłam.

@KaSia86 najlepiej spytać lekarza ale z tego co pamiętam to paracetamol można brać w ciąży choć najbezpieczniej unikać lekarstw, na migreny dziewczyny stosują zimne okłady a także okłady z rozbitych liści białej kapusty.
 
Witaj KaSia. Ja tez miałam migrenę raz na szczęście i wzięłam Apap, bo nie było innej opcji. Cmienie później jakoś przeszło. Spróbuj kawki zanim weźmiesz kolejny, może pomoże [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Boję się żeby ciśnienia nie podnieść bo u mnie przy migrenie zawsze skacze- wczoraj miałam 124/81 więc wyższe niż normalnie... Echhh masakra

w57v3e3kfucyl84a.png
 
@Paulina1988 mój synek waży jakieś 10 kg i jak trzeba to noszę bo on jeszcze nie chodzi, wózek też muszę wnieść/wynieść choć mam tylko kilka schodków ale zawsze, myślę, że noszenia nie uda się nam uniknąć ;)

@Majeczka85 kciuki aby wszystko skończyło się dobrze, będziemy mieć podobny termin :)

@Aniaa81 ja taki system badań mam w Luxmedzie, dodatkowych badań na USG genetycznym nie będę robić chyba, że będzie ku temu przesłanka, w poprzedniej ciąży nie robiłam.

@KaSia86 najlepiej spytać lekarza ale z tego co pamiętam to paracetamol można brać w ciąży choć najbezpieczniej unikać lekarstw, na migreny dziewczyny stosują zimne okłady a także okłady z rozbitych liści białej kapusty.
Cały wieczór mąż robił mi okłady i po kilku godzinach pękłam i wzięłam apap bo nie pomagało

w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
Boję się żeby ciśnienia nie podnieść bo u mnie przy migrenie zawsze skacze- wczoraj miałam 124/81 więc wyższe niż normalnie... Echhh masakra

w57v3e3kfucyl84a.png

Ach rozumiem. Ja mam niskie zawsze, wiec często zanim wezmę tabletkę lub kolejna pije kawę i często przechodzi.
Może spróbuj tych okładów, jak itucha sugeruje . Jak się będzie rozkręcać to kolejny paracetamol. Migrena to jest koszmar.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry