reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Ja kiedys gdy jeszcze pilam cole czy pepsi zastępowałam mineralną gazowaną ;) taki zdrowszy zamiennik szczególnie w ciąży

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
mi chodzi o smak i to koniecznie pepsi, nawet nie cola.
Tiramisu się chłodzi, zrobiłam z truskawkami- mmmm

w ciąży z córką miałam chcice na arbuza- cały styczeń, luty- droga zachcianka
i popcorn hehe
 
Ja czas na uczelni spędzam w środku tygodnia bo jeszcze studiuję- mam jednolite magisterskie. Także weekend wolny.
Ciekawe kiedy dopadną mnie dolegliwości ciążowe bo jak na razie- nic. Może prócz braku apetytu ;-)
A tu słyszę, że już niektóre z Was mają mdłości i zmienia im się kondycja cery.
Kiedy zamierzacie ogłosić światu radosną nowinę? Może już o zrobiłyście? ;-)
Ja się wstrzymam do końca pierwszego trymestru. Czy też tak się niepokoicie o swoją ciążę?
Tyle się nasłuchałam, że niepokoi mnie dosłownie wszystko...

Też nie mam mdłości, apetyt bez zmian, chyba nawet większy :p
Cera - też mam pryszcze, wysyp mi się zrobił :(

Tak, niepokoję się :( Dlatego tak, jak Ty postanowiłam poczekać do końca 1 trym. na podzielenie się nowiną.
 
@Karolka2106 wycieczka bardzo udana :) miła odskocznia od zgiełku dużego miasta. Cisza, spokój, piękny park do spacerowania. Bardzo fajnie było :)
Tak, jutro wizyta.

@caltha faktycznie arbuz w styczniu to rarytas :D


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
 
reklama
Do góry