reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Kurcze ja nie wiem, bo nie biore ani luteiny ani dupka.. Nie plamie, brzuch nie boli to chyba nie musze. A to jest moja pierwsza ciąża..
Juz dwa razy wspolzylismy, na razie nic sie nie dzieje..
Wiadomo, ze brzuch czasami zaboli, zakluje, nie wiem jak to nazwac.

Mnie np. czasem jajnik kłuje.. ma ktoś tak jeszcze?

P.S. Mówiłyście już swoim pracodawcom o ciąży? Jeśli nie, to kiedy będziecie ich informować?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze ja nie wiem, bo nie biore ani luteiny ani dupka.. Nie plamie, brzuch nie boli to chyba nie musze. A to jest moja pierwsza ciąża..
Juz dwa razy wspolzylismy, na razie nic sie nie dzieje..
Wiadomo, ze brzuch czasami zaboli, zakluje, nie wiem jak to nazwac.

Mi lekarz dał receptę na dupka jak się jeszcze starałam i chodziłam na monitoring. Wykupiłam i leży, bo jasno powiedział aby wziąć 2x1 tylko w przypadku plamien.
Na szczęście nic się nie dzieje wiec nic nie biorę oprócz kwasu foliowego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę luteinę 2xdz, kwas foliowy, jod, D3 i hormon tarczycy.

Pracodawcy nie mówiła, w zasadzie wie tylko M. Po przykrych doświadczeniach też póki co nie chcę za szybko rozgłaszać.
 
Dziewczyny a czy któraś tu plami? czy tylko ja :D
U mnie też Kochana niestety pojawiają się brązowe plamienia

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
Witam nowe Mamusie :)

Z objawów to mam ból piersi (w nocy największy), "mulenie" w podbrzuszu (nie wiem jak to określić, bo to nie jest ból), zmęczenie. I oby tak zostało :)

Ja musiałam powiedzieć pracodawcy ze względu na beznadziejna sytuacje firmy i jestem na l4 od samego początku. Nie tak to sobie wyobrażałam, ale wyjścia nie było.

Spontanicznie pojechaliśmy na wycieczkę 200 kilometrowa i zaraz będziemy szukać hotelu :p
Dziś zwiedzamy Świętokrzyskie :D



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
 
reklama
Do góry