reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dzisiaj dzien dobrych wiadomosci :)

@Emsi tak sobie cicho mysle o dziewczynce [emoji2]
@ilona88 dzieki i powodzenia jutro ;)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie wyszłam od lekarza z mojej kontrolki, tak jak przypuszczalam dostałam coś przeciwgrzybiczego i pobrany wymaz dla potwierdzenia. Zrobił szybkie usg, dzidzia spała, ale mam dla Cioteczek fotę :) @89Katia widzisz córkę? Chciał mi potwierdzić, ale obiecałam mężowi, że poczekam aż wróci z potwierdzeniem. Jestem zdecydowanie za dobrą żoną :p
1494868949-aaaaaa.jpeg


p19uskjojbeqaxq5.png
 
@estrelicia no zdecydowanie jesteś za dobra i za cierpliwa :D Ale te fotki są już cudowne, tak wyraźnie widać nos, nóżki i w ogóle.. no piękne dzieciaczki już mamy <3

Zjadłam dwie kanapki z masłem i pomidorkiem i chyba mi mało :D

No i zamówiłam kieckę w .. uwaga uwaga.. VUBU :D taką: Link do: Czarno-biała sukienka oversize z wstawkami
Mam w czerwcu trzy imprezy, więc się na pewno nie zmarnuje :D a tą wyżej z happymum chyba tez zamówię, ale poczekam jeszcze z tydzień i zobaczę czy bardzo będę tyć :)
 
@hugins zatem tego Ci życzę kochana ! [emoji6]

@estrelicia dzidzia przesłodka [emoji4] na tym etapie już nie widać nuba, wiec płeć może określić tak bardziej "od dołu" [emoji39]
A który masz dokładnie tydzień ?

Ja właśnie wciągnęłam dwie kanapki z feta i pomidorkiem malinowym i ... idę po trzecia [emoji12]mniammm


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem pod wrażeniem waszych postów ... w koncu nie będę sama... iska90 śliczna dzidzia... niestety ja plci nie znam nawet nie wiem czy cos widac bo ostatnie usg po pobycie w szpitalu lekarz robil i bardziej patrzylismy czy z dzieckiem wszystko ok

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emsi narobilas mi smaka... jutro musze kupic pomidorki i świeże pieczywo...wizyte mam za 1.5 tyg.i mam nadzieję ze wszystko bedzie ok. Co do ruchów to mnie sie czasem wydaje ze cos tam zaczyna sie poruszać ale pewności nie mam... ostatnio bylam w ciazy 10 lat temu... tak wiec sporo umknęło mojej pamięci

Bezkonserwantow... nie martw sie ja nie moge patrzec na mięso [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry