reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

QUOTE="Mycha07, post: 15199670, member: 171954"]Akpuroks, moge wrzucic na fb ;) corka sama robila, sama wymyslila jaki ma byc a ja biedna musialam piec kazdy kolor osobno
Pudrowana co cie ugryzlo? Meska? Co to :)[/QUOTE]
macie fb forumowe?
O meszke mi chodziło przepraszam za pomyłkę
Cześć dziewczyny,
u nas w Wawie słoneczko ale jakieś chmury na horyzoncie widać.
Podobno u nas ma padać.
Wczoraj byłam na wsi i zebrałam z dzieciakami sporo mlecza - miód chyba będę robić. Od schylania tyłek i uda pobolewają.
Mdłości jak na razie odpuściły. Ale jak wstaje to pachwiny pobolewają i podbrzusze ale to pewnie wynik dwóch poprzednich cesarek. Przy kichaniu też muszę uważać. Poczytałam trochę, na temat płci i to co widziałam na poprzecnim usg u maleństwa nie znaczy, że chłopak będzie. Może się wchłonąć i dziewczynka będzie.
Więc jeszcze nie wszystko stracone. :)
Miłego dnia dziewczyny.
Ja dzisiaj mam powtórkę z moim 8 latkiem do jutrzejszego sprawdzianu z polskiego - niestety w szkole odmówił współpracy z wychowawcę i wcale się nie dziwie ;/ Więc materiał szkolny i prac domowych muszę z nim przerabiać w domu. Ale oby do końca roku i wtedy zmiana klasy bądź szkoły.

Pozdrawiam serdecznie,
Joanna
Uczysz synka w domu? Widzę ze szkołą robi problemy

Już po badaniu, leżę w domu w łóżku. Samo badanie błyskawiczne, ale nieprzyjemne i trochę bolało. Dostałam tydzień zwolnienia, a myślałam, że tylko dziś się mam oszczędzać. No nic, teraz tylko żeby z ciążą było ok i z wynikami.
To łez odpoczywaj

witam się po dłuższej przerwie i melduję, że bedzie syn ;) ciekawe czy więcej będzie chłopców czy dziewczynek ;)
Gratulacje ja mam nadzieje ze za tydzień się dowiem
Gratulacje u nas też prawdopodobnie syn❤
Tobie też gratulacje
QUOTE="clue, post: 15202252, member: 36488"]Odebrałam Pappa i bhcg i w opisie jest, że jest ok. Wynik nie kwalifikuje mnie do diagnostyki inwazyjnej.
:)[/QUOTE]
Ufff super
Gratuluję udanych wizyt :)

Dziewczyny które nie przesłały mi danych do tabelki, napiszcie mi wiad. prywatną ;)
Na chwilę obecną mam 5 dziewczynek i 6 chłopców ;)
Zaraz ci wyślę dane moje; )

Jeśli o kimś zapomniałam to przepraszam i gratuluję wizyt; )

Jestem dziś dogłębnie wymęczona dniem ale mama nagrodę Arbuz duzo oo arbuzaaa
 
reklama
@Emsi* 16 tydz :) no mówił, że już wszystko elegancko widać [emoji14]

Mówię Wam, cytując mojego męża, takie dobre żony tylko w Polsce robią [emoji14]

p19uskjojbeqaxq5.png
 
nie ma jak zachcianki. Ja przeszłam już fazę serka almette, pomidorów malinowych, straszna potrzeba soku z granatów. Wczoraj na bazarku kupiłam młodą podkiszana kapustę, która miała mi starczyc na pare dni..... ta ;p na jeden obiad poszła :D z tymi czeresniami mnie zainspirowałyscie, nigdzie nie widziałam. morele mnie kusiły, ale były w absurdalnej cenie. Zbiera mi się też chęć na arbuza :)

Ja mam wlasnie faze serka almette z pomidorem....tylko to bym jadla plus buła. A arbuza jadlam dwa dni temu,pysznosci
 
Hej dziewczyny! Nie śledze wątku od poczatku, ale widze ze juz chwalicie sie brzuszkami, plciami,badaniami i zachciankami ja tydzien temu bylam na usg prenatalnym ktore wyszlob.dobrze.zrobilam tez test z krwi pappa i czekam na jego wynik. Poza tym dowiedzialam sie ze na 95% urodzi nam sie synek. Mąż ucieszony bo marzył o synie a ja bylalabym zadowolona czy to dziewczynka czy chlopak.Wazne zeby bylozdrowe.Wczoraj mialam pierwszy skurcz brzucha- takie twardnienie. Z poprzedniej ciazy mam tez takie doswiadczenie wiec nie spanikowalam ale mimo to troszke czasu o tym myslalam i dlatego zajrzalam na forum a tu tyyylle postow....nie zdarze tego nadrobic
 
Cześć dziewczyny po dłuższej przerwie. U mnie powoli zaczął się remont na dniach muszę się wyprowadzić. Nie wiem jak dam radę ale muszę. W weekend byliśmy na komuni odziwo zamieścilam się w stara sukienkę i nawet w szpilkach dałam radę cały dzień. Mdłości nie mam, czasem pobolewa głowa. Za to dziś dziwnie pobolewa mnie brzuch ale nie w jajnikach a z lewej strony coś jak by bardziej jelita. Nie panikuje zobaczę co czas pokaże. U mnie słoneczko dzis świecilo aż chce się borykać :)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
Widze ze prenatalne robiłyscie dokładniejsze... ja poprzestalam na podstawowym usg i pomiarach... oby to była dobra decyzja...w sumie sama nie wiem... moze moglam zrobić dokładniejsze. W każdym razie ryzyka wyszły mniejsze niz zgodnie z moimi wiekiem i gin mówił ze sa bardzo dobre.

Majeczka85 mnie tez coś ciagle pobolewa.. jak nie brzuch to kosc ogonowa...
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie:-).Ja juz po prenatalnych i wszystko ok.,fasolka fikała fikołki.Data porodu z OM 18.11.,a z USG 25.11. Dzidzia mniejsza o tydzień, a wiec u mnie 12,2.Tak fikała ze nie było widac co tam ukrywa miedzy nózkami.Najwazniejsze zeby było zdrowe.Teraz czekam na wynik Pappa.
 

Załączniki

  • 20170515_192712.jpg
    20170515_192712.jpg
    414,6 KB · Wyświetleń: 70
dziewczyny znalazłam super obrazek przedstawiający narządy płciowe dzidziusia między 16-18 tygodniem i powiem wam że jest bardzo mała różnica ☺
chcecie zobaczyć? jak co to wkleje obrazek bo linka nie potrafie

każdej dziewczynie po badaniach gratuluje dobrych wiadomości oby tak dalej ☺
 
reklama
Do góry