reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Wlasnie wrocilam z prenatalnych. Malenstwo przespalo cala wizyte [emoji7]
Polozna powiedziala ze wszystkie wyniki w normie. Przeziernosc wyszla 1,5 mm. Maluda ma 6.5 cm[emoji2]
Nie moglam sie napatrzec.
Na pytanie o plec powiedziala tylko, ze w 20 tyg sie dowiem. Czekam jeszcze na wyniki genetyczne z krwi.
Ale ulga ;)
1494856353-aaaaaa.jpeg

1494856366-aaaaaa.jpeg

Moze ktos cos podpowie z ta plcia :)
Co dziwne nadal mam termin porodu identyczny jak z OM [emoji15]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Fajny bobasek. Super że wszystko dobrze. Ja się nie wypowiadam co do płci, bo nie rozszyfrowałam tajników. Na rysunkach poglądowych od Katii wszystko widzę, ale już na zdjęciach waszych nie jest to takue oczywiste ;)
 
reklama
Ciężko mi Was będzie dziewczyny nadrobić, bo już tyle tu postów jest :)

Jak znosicie ciąże? dolegliwości już ustępują powolutku ? czy dochodzą nowe
* Ja tą druga ciąże gorzej przechodzę, myślałam ze od drugiego trymestru wszystko minie , ale jeszcze mam incydenty z wymiotami, nudnościami, i ten nieustanny wilczy głód ,:(
Mi od paru dni (odpukać!) jest ciut lepiej a to już 16-ty tydzień, czyli mdłości trzymają mnie długo, a było naprawdę tragicznie. Teraz od razu po wstaniu muszę coś zjeść i niestety często muszę jeść, żeby czuć się lepiej. Najgorzej wieczorem, dalej mnie mdli.
 
Ja jestem jakaś gruboskórna i nieczuła, bo nic mnie nie kopie, nie łaskocze, nie bulgocze.. tylko czasem piecze w podbrzuszu... :( no i jak się położę na plecach to czuję dość sporą twardą gulę w miejscu macicy. Tzn wcześniej ją czułam, ale była mniejsza, a teraz urosła, więc dobrze jest :)

Dziś nie zjadłam a zeżarłam już chyba 5 albo 6 kinderek i ciągle mi mało, jakąś mam fazę od kilku dni tylko i wyłącznie na kinderki, nie umiem tego powstrzymać... :O to na pewno młodej tak smakują :D

aaa i dzisiaj dziewczyny spędzę swoją pierwszą upojną noc z poduszką ciążową, nie mogę się doczekać :D

@Monika8.11 a też robiłaś pod koniec kwietnia krew?
 
@Myszka90 mi się właśnie tak udało, w ciążę zaszłam na 3 miesiące przed końcem rocznego urlopu, długo czekałam na okres ale pierwszy przyszedł i po sprawie :D

@iśka90 mnie też dziś czeka pierwsza noc z poduszką ciążową :D podobnie jak Ty nic nie czuję, u Ciebie to pierwszą ciąża więc nie martw się, zazwyczaj czuć później ;)

Było pięknie a teraz od 45 minut leje [emoji33] przynajmniej kwiatków nie będę musiała podlewać [emoji23]
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt dziewczyny:). Ja pierwsze prenatalne mam za sobą, wszystko wyszło w porządku , nie robiłam dodatkowego testu pappa w tej ciąży.
* Ja żadnych ruchów nie czuje , nic:( no...tylko wzdęcia :D
Lena_89 Jakie dane podajecie do tabelki ?:)
 
Do góry