reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny ja dzisjaj wizytuje o 18.15 ale chyba bez usg ale martwią mnie troszkę moje wyniki moczu wczoraj sprawdziłam i mam leukocyty w moczu [emoji54] jeszcze dzisjaj raz powtórzę badanie i zobaczymy co wyjdzie miała któraś z Was taka sytuacje?

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
Witam się z rana :)
Mnie też coś Wczoraj lewa strona pobolewala.. Łapać bol i przechodził i tak co jakiś czas. Wczoraj pilnowała chrzestny mojego męża, trochę ja musiałam nosić a to 15kg dwulatek. W środę też będę pilnować
Mam nadzieję, że nie zaszkodziła dziecku..
Anusiak, Katia oby te bóle to nie było nic groźnego.
Powodzenia na dzisiejszych wizytach :)
Leonka dobrego masz męża :) mój też mi robi jedzonko, ale nie z rana. A i też ma już dosyć moich mdłości :(
 
* krecona94,Malgorzata.89 witajcie na forum :)

* Karolka2106 powodzenia z rozmową z szefową:)

*Myszka90 mnie głowa nie boli, ale też mam mdłości i nadal wymiotuje:( A co do herbaty z mięty mi też czasem pomaga, ale będąc w ciąży zbyt wiele jej nie można pić. A herbata z pokrzywy jest dobra na zatrzymywanie się wody w organizmie, mnie ona ratowała w ostatnich 6 tygodniach w pierwszej ciąży. Co do Twojej temperatury proponuje byś napiła się czegoś rozgrzewającego:)

* Anusiak1507 nie martw się będzie wszystko dobrze mnie też wczoraj około 23 zaczął boleć podbrzusze tak jakbym miała dostać okres, zażyłam nospę i choć jest mi po niej nie dobrze (odruchy wymiotne) to po 20 minutach lepiej się poczułam.

*leonkaa na pocieszenie dodam że ja też mojemu mężowi nie robię kanapek do pracy, bo on w sumie rzadko kiedy je, je:) jeśli wstanę wcześniej od niego to kawę robię:).

Powodzenia dla dziewczyn co dziś wizytują:) ja jutro z rana idę na 1 badanie krwi, a w czwartek mam prenatalne.
 
Dzień dobry! :)

Ale piękne wiadomości i zdjęcia ostatnio nas tu zasypują :) chcemy więcej! :D
Trzymam kciukasy oczywiście za dzisiejsze wizyty :)

Ja dzisiaj pierwsza noc z poduchą ciążową. Jaka to jest mega wygodna rzecz! Szok! Jestem zaaachwycona. Obudziłam się super wypoczęta!

Idę teraz coś posprzątać w mieszkaniu i pomyślę co ugotować na obiad ;) ;)

Miłego dnia wszystkim!:*
 
dziewczyny a ogólnie jak u was przedstawia się sytuacja z wagą czy spadła wam czy nieco przybrałyście na wadze, bo u mnie jak na razie stoi w miejscu, znaczy ta sama co przed ciążą. Chociaż muszę przyznać, że piersi mi się powiększy oraz brzuszek mi się nieco zaokrąglił.
 
Dzień dobry! :)

Ale piękne wiadomości i zdjęcia ostatnio nas tu zasypują :) chcemy więcej! :D
Trzymam kciukasy oczywiście za dzisiejsze wizyty :)

Ja dzisiaj pierwsza noc z poduchą ciążową. Jaka to jest mega wygodna rzecz! Szok! Jestem zaaachwycona. Obudziłam się super wypoczęta!

Idę teraz coś posprzątać w mieszkaniu i pomyślę co ugotować na obiad ;) ;)

Miłego dnia wszystkim!:*
Ja to bez poduchy już nie zasne ;)
Tylko mezus nie zadowolony hehe

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry