reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dzien dobry!
Ja o 7 rano juz rosół jadłam [emoji23][emoji23]

@sloneczqo daj znac po wizycie jak poszlo :) trzyma kciuki!


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja rosolek mam na obiad :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej dziewczyny! Ja miałam intensywny weekend. Całe sobotnie popołudnie byliśmy na podwórku, mąż coś tam robił, ja mu towarzyszyłam obecnością. Jakieś lekkie prace pomagałam. Potem grill i pyszna kiełbaska. Wczoraj tez troszkę spacerowaliśmy itp. Dziś już wstawiłam sałatkę. Trzymam kciuki za wizyty i wasze zdrówko. Witam nową koleżankę- fajnie, że nas już tyle:)ja dopiero w następnym tygodniu mam w szpitalu prenatalne z krwi i po świętach odrazu usg. Przed świętami planuje zrobić jeszcze komplet badań. Miłego dnia:)
 
A ja dzisiaj bulka z szynka salata i ogorkien kiszonym

Wstaje rano i poprostu z glodu to az mnie brzuch boli stalam w przedszkolu a tu takie glosne burczenie masakra

@iśka90 rosolek dobry o kazdej porze :-)
 
Nikuss ja mam.tak samo ciagle glodna a jak pomysle o jedzeniu to zbiera mi sie na...
Poradzisz sobie :) Ja to dopiero sie boje, czasami placze :( boje sie ze bedzie bardzo ciezko przy trojce maluchow :/ nie wiem jak to sobie wszystko poukladam
 
Najgorsze zgranie, zeby nakarmic dzidzie I wyruszyc, zeby dzieci do szkoly odstawic, I nie wazne czy deszcze, wichury, trzeba isc...
Ja dzis chyba znowu pomidorowka, ciagnie mnie do kwasnych I slinych rzeczy.
 
Wlasnie Mycha, tez sie tego Boje. Jak wyrobic sie zeby trojke pozniej poodstawiac do szkol i przedszkola i Jeszcze do pracy zdazyc. Potem poodbierac, zakupy, obiad zrobic itd. Z czasem Bedzie krucho.

Napisane na ZTE Blade L6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry