reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

My siedzimy w domu, bo pogodowa tragedia. Nie mamy od rana prądu ani wody. Przed domem na kablach wisi połamane drzewo. Ciągle słychać syreny.
Zaraz idę z Zo na mszę dla dzieci.
Do porodu 12 dni według om.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas w Krakowie pogoda faktycznie słaba... U sąsiadów wyrwało z korzeniami wielki modrzew :/ ale miałam stresa o lot męża, ale 5 min temu napisał że właśnie wylądował szczęśliwie :D
 
A jak waga maluszka na ten czas? Jeśli bedzie chcial wyjsc to i tak nic nie poradzisz ;P

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie wagi nie znam. 3 tyg temu USG wskazywało ok 2300 g i dzidzia zawsze była ciut większa niż data z om wiec jestem dobrej myśli. W 33tc dostałam sterydy na płucka zatem i tu jest bezpiecznie :)
 
No właśnie po tych miesiącach przymusowej wstrzemięźliwości to myślałam że sobie chociaż na końcówce odbijemy ale teraz to już chyba nie, bo skoro mi odchodzi śluz z krwią (czop? raczej tak) to znaczy że idzie rozwarcie i nie ma juz ochrony dla dzidziusia takiej jak wczesniej i chyba bym się obawiała. Poza tym to jednak nadal 36tc i każdy dzień w brzuszku cenny :) hehehe ale pewnie i tak z naszą pomocą czy nie to już i tak kwestia dnia lub dwóch..
 
Mi zalozyli balon bo mualam juz male rozwarcie. Balon spowodowal skurcze i rozwarcie na 4 cm i potem wszystko ucichlo także nie ma reguly ;) jak Mały nie chce wyjsc to nie wyjdzie :)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sopek, Izabella jak maluchy? Moja nadal głównie śpi. Ponoć jeszcze tydzień ma prawo. Jesteśmy na mm, bo nie pojawił mi się pokarm, mam nadzieje ze jutro ruszy, bo to będzie 3 doba. Jutro najprawdopodobnie do domu, tu tak szybko po cc wypuszczają. I dobrze, bo wszystko mnie boli od tego leżenia :)
 
Do góry