reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Serduszko bije, silne.. Prawdopodobnie będzie dziewczyna :) byle zdrowaa

3jgx3e3kabw7uupr.png
Cudownie :) A teraz byłaś u jakiegoś innego lekarza prywatnie? Coś mówił? Maluszek ruchliwy? Przepraszam ze ta lawinę pytań. :p
 
reklama
Kurde moze panikuje ale boli dziwnie... sama jestem sobie winna w sobote przenosilam drewniane meble ogrodowe sama i moze sie poobrywalam

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nakręcaj się. Ja miałam tak 2 dni temu że maga mnie bolala w jednym boku już myślałam że to może wyrostek. Wzięłam nospe i dużo odpoczywalam na drugi dzień lekko mnie pobolewalo a już wieczorem nie było śladu po bólu.
Ja sobie tłumacze że przez 12- 14 tygodni maleństwo roslo około 10 cm a teraz te 5 czy 10 cm może urosnac w ciągu 4 tygodni więc musi sobie znaleźć miejsca. I stąd te bóle macicy czy pęcherza.

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
Marika super ze sie uspokoilas;-) gratuluje dziewczynki:-)
Ja jeszcze na szpilkach siedze do jutra, z kazda wizyta mam stresa,
 
U tego co zawsze.. Ja chodzę prywatnie ciągle

Nie szkoda mi pieniędzy.. Więc udało mi się dostać dziś do mojego, mówił że siedzi po,, turecku,, i na 90% dziewczynka ale potwierdzenie będzie po wynikach, w każdym razie ciut mi lepiej

3jgx3e3kabw7uupr.png
Będzie dobrze, nie może być inaczej.
Bedzie mała i silna księżniczka :)
 
Dziewczyny a co wiecie o lozysku położonym nisko. Po badaniach genetycznych mam tak wpisane w wynikach. Łożysko na przedniej scianie, nisko. Gin dopiero w piątek

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Serduszko bije, silne.. Prawdopodobnie będzie dziewczyna :) byle zdrowaa

3jgx3e3kabw7uupr.png


CUDOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję córeczki <3

Właśnie sobie uzupełniłam kalendarz w telefonie i wychodzi na to, że mam cały czerwiec zapełniony wizytami u lekarzy i w laboratorium :p jak nie zwykłą wizyta do gina, to endokrynolog, to połówkowe u dwóch lekarzy, to usg tarczycy :p do tego badania morfologia, mocz, a później tsh.

Nudzić się nie będę w tym miesiącu :p
 
Do góry