reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Martini a co sie dzieje?
U nas zawsze wyginania i tance zaczynaja sie od 20 ale nie ma tragedii trochę brzuszek masuje albo kropelki przed karmieniem espumisan daje i jakos mamy względny spokój.
 
U nas wyginanie i wielki krzyk prawie przez caly dzien :( noc jakos przesypia w niare, Tez podaje espumisan i dicolac. Uspakaja go tylko bujanie na rekach i przytulenie.Od lekarki dostalismy debridat (zawiesina ) ale chyba guzik pomagalo i odstwilam.
 
Martini moze to nie kolki tylko kwestia charakteru dziecka? moze lubi byc blisko mamy? Kolki zazwyczaj atakują wieczorem i na noc a w dzien moze nudzi sie i trzeba cały czas przy nim byc? Nie myślałaś zeby zakupić chustę zeby nosić dzidzie w dzien przy sobie jak popłakuje?

Edit
Karo świetna figura i sukienka mój kolor:-)
Widzę ze mamy taka sama komodę z Juska:-)
U mnie brzuch jako taki ale rozstępy grube i widoczne jak tygrys wyglądam. Cyce nosze w sztywnych stanikach wiec jakis wyglądają ale mam rozmiar C wiec giganty nie sa - moze nie ustąpią sile grawitacji mam nadzieje:-)
 
Nasza fizjo póki co odradza noszenie w chuście, właśnie przez to wyginanie i spinanie. Muszę się skonsultować jeszcze z jakimś ogarniętym doradcą.

A ja chrzcin teraz robić nie chce. Może dopiero po wielkanocy jak będzie cieplej. Mam w nosie co rodzina R. powie. W sumie G. został ochrzczony z wody w szpitalu. Ja chce tylko z nim wrócić do domu i spokojnie się ogarnąć.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
Karo u Nas tak samo miałam plan schować cała garderobę Małej do tej komody lecz sie nie udało.
Julki rzeczy sa u mnie w szafie, komodzie i kartonach.

Ja tez planuje chrzciny na wiosnę bo nie mam teraz do tego głowy i czasu ani pola do manewru mieszkam sama i rzadko mam z kim zostawić dziecko. Ostatnio ciagle ja wożę ze sobą ale coraz mniej Mała chce jeździć w nosidle i nie widzi mi sie ja z przodu wozić zwłaszcza ze teraz ślisko i łatwo o wypadek czy stłuczkę.
 
Koalka tez sie zastanawialam czy to kolka aby napewno bo u mnie na odwrot z pora dnia ;) Juz sama nie wiem, bylam w pt na pogotowiu z nim bo juz nie dawalam rady teoretycznie wszystko ok i przepisali leki na kolke.
Ja chrzciny planuje w kwietniu tydz przed swietami :) ale po nowym roku dopiero bedziemy sale rezerowac wiec moze termin sie jeszcze zmieni.
Na piersiach rozstepow nie mam, na brzuchu a w zasadzie na boku mam kilka krotkich czerwonych kresek. Nosze pas sciagajacy mam nadzieje ze chociaz troche pomaga ;)
 
reklama
Dziewczyny u Sebusia w sumie bez zmian ani nie lepiej ani nie gorzej. Dziś mieli patrzeć i podejmować decyzje chirurdzy czy zamykają dziś klatkę bo się boją ze słaby skurcz serduszka po scisnieciu pogorszy się :(
 
Do góry