reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Milagros już zaczełaś szkołę rodzenia? Ile masz godzin w tyg? Ja dopiero w sierpniu zaczaynam,. i tak myślę czy dochodzę do konca? :D
Iza ehh :( ile wynosi szyjka? :(
 
Badała mnie ta babeczka co przyszła rano do pracy i powiedziała że nie potrzebnie leże (wczoraj inna mówiła że szew będzie w 24 tych)..jakiś czas temu wzięła mnie na usg ..źle polozylam ręce pod tyłek i jej wyszło że szyjka ma prawie 5cm ,ale jak tylko poprawilam ułożenie wyszlo z tego co widziałam 1,7 ..nagle szew juz zrobił się potrzebny..wysłała na czystość ..przychodzi 5 min temu i mówi pani izo jutro zabieg,nie jeść..zamyka drzwi ..wraca ..nie jednak nie..w czystości coś tam wyszło trzeba tabletkę przyjąć najpierw ..a wczoraj robili i bylo czysto ..jejkuuu

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iza a nie ma tam jakiegoś lek prowadzącego... Bo ten co wczoraj cie przyjmował powinien nim być i decydować...
Matko jak tam mieszają..
Joasia mój nie lubi gadac jak juz lezymy w łóżku wiec ja się takich zwierzeń nie doczekam ;) a zgaga tez mnie lubi :/

Mama czwórki fajnie ze brat Ci pomaga... A jeszcze lepiej ze teściową doszła do słusznych wniosków :)
7kg to bardzo malutko! :) ja przytylam 9kg i cieszylam sie
 
Iza współczuję tego zamieszania. Rzeczywiście powinien być jakiś lekarz prowadzący. Czy oni nie zdają sobie sprawy jak ważne dla pacjenta jest to żeby lekarze mówili jednym głosem a nie każdy z własną teorią. Taki szew zakłada się w pełnej narkozie czy w podpajeczynowkowym?

Dziewczyny korzystacie z bezpłatnych szkół rodzenia czy prywatnych?ile płacicie jeśli można zapytać? Ja mam dylemat bo kolo mnie jest Nowa prywatna 400zł dwa razy w tygodniu lub 600zł w dwa weekendy i chyba na to się zdecyduje jeśli chce by mąż ze mną chodził. W szpitalu w ktorym chciałabym rodzić jest tylko dla zameldowanych w Warszawie w innym jest dostępna za free dla wszystkich Ale mam tam słaby dojazd a mąż zabiera auto. [emoji53]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mówiła nic o znieczuleniu ale chyba wolę nie wiedzieć bo jak dadzą to przy którym będę świadoma to umrę ze strachu ..boje tego wkłucia..mocno to boli?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie ide do szkoły rodzenia bo to trzecia ciąża.
Bylam w pierwszej w mojej przychodni. Bylo fajnie. Moj mąż większość czasu przestał :) za to na zajeciach praktycznych brał czynnie udział. I po porodzie dal z siebie wszystko. Kąpal, przebiegał itp.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja właśnie wróciłam z pierwszych zajęć szkoły rodzenia. Tzn. Z mężem bylam. Płacimy 350 zł raz w tyg. 11 spotkań. Dziś typowo organizacyjne zajęcia ale za tydzień.
A dziś mnie coś poszczyknelo. Podejrzewam małą osóbkę w moim brzuszku, że się ułożyła tak że mi coś uciska i na lewą nogę trudno mi stanąć. Chodzę jak połamana.

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry