reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

A mi maz w dalszym ciagu nie pozwala oic piwa 0%. Na nic moje gadanie ze tam nie ma alkoholu...wszyscy dookola tez mu tlumacza ale on nadal swoje. W sumie to przeszla mi chcica na piwko ale jak czasem chce go wkurzyc to mowie ze kupie sobie piwko hihi.

Ostatnuo bylo o placzliwosci. Myslalam ze moje placzki mi przeszly ale mylilam sie.. w sobote po slubie na zyczeniach skladajac zyczenia mlodej mialam swieczki w oczach (ona tez ciezarna i to mnie tak wzruszylo). Mlody plakal na zyczenia a mnie zatkalo.. pozniej na podziekowaniu dla rodzicow tez mlody plakal i mama mlodej a ja patrzylam do gory bo lzy juz mi naplynely do oczu...

Dzisiaj jakis przyplyw energii mialam posptzatalam cale mieszkanie, powycieralam kurze, zrobilam mezulkowi obiad a na koniec jeszcze sobie gyrosa :p pozniej pojechalam na zakupy a teraz spoczywam :-D
 
reklama
Byłam na usg :) podgląd małego :) moje szczęście ma 600g <3 kurcze ta dziewczyna co pisalam że płaska to właśnie wychodzi do domu :( ona poroniła biedna siedzi płacze i mi zły napływają ;(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hm właśnie ta iluzja jest ale oboje pierwszej części nie oglądaliśmy.
Taka burza u nas idzie ze szok

Wiecie Wy co u mnie już po pierwszym praniu maluszkowym właśnie składam a drugie rozwiesilam nie chce żeby w torbach leżało już do komody rozpakuje;) tak fajnie różowo mi się zrobilo

No i mieszkanie chyba ogarnęłam firanki powieszone półki wiszą. Jeszcze na dniach na ściany ramki muszę powiesić tylko nie wiem może w pepco coś tanio kupię to będzie przyjemniej :) wstawię Wam później zdjęcia na zamkniętym. Tylko małego łóżeczka mi brakuje do całości bo Iza mi z Olx zgarnela:d

Takie pytanko mam czy myślałeś cię moze jak urządzić przewijanie jak nie na takim sztywnym przewijaku na łóżeczko?
 
Milia kuruj się i zdrowiej szybko! :)

Basienka ja biorę wit.na II trym.

Firana ja w pierwszej ciąży weszlam ale do zatoki i tylko ciut mnie podmylo to leczylam się 3mies :\ ale probiotykow takich nigdy nie stosowalam...

Diabliczkau nas przy końcu jeżdżenia schodami czy winda zawsze jest krzyk hehe :)

Keejti ja właśnie przewijał będę mieć ale później mam taka mate do przewijania i długo jej uzywalam...

Jak tak ciepło jest to jakoś mniej czasu mam... Młody ciągle chce na podwórko czy na spacer a ja padam...
Teraz posiedze chwilę z mężem i asku :)

Miłego wieczoru :)
 
Iza - spory Twoj bobas , moj w pt mial 515 gram :D
u nas tez strasznie sie blyska z kazdej strony ,ale w ogole nie grzmi takze burza daleko. Ja jutro jade troche przepatrzec rzeczy dla malucha :)
 
reklama
Do góry